⚠️ POZOR CITLIVÉ!!! ⚠️
Okupantovi asi nečakal, že v sume 3 000€ mesačne za vraždenie okupantov bude zahŕňať bonus v podobe dýchacieho otvoru na zadku.

Okupant s natrhnutým zadkomAutor: angerfistt1 090 videní

Okupant podstúpil FPV klystírAutor: angerfistt580 videní

Keď do boja ideš s tankom a z boja utečieš sAutor: angerfistt826 videní

Okupant si natrhol zadokAutor: angerfistt1 129 videní

Ivan si natrhol zadokAutor: angerfistt1 275 videní

5 a 20 na zadok!!Autor: angerfistt1 486 videní

Ivanovi potrhalo slipkyAutor: angerfistt1 054 videní

Okupanti zahliadli svoju budúcnosťAutor: angerfistt1 263 videní

Okupanti si zorganizovali grilovačkuAutor: angerfistt1 361 videní

Okupanti si odskočili na orbitAutor: angerfistt450 videní

Okupanti počas hľadania mínAutor: angerfistt1 144 videní

Okupanti si prišli po trošku olovaAutor: angerfistt1 203 videní

Okupanti úspešne dosiahli svoj cieľAutor: angerfistt1 241 videní
nosound99 pred 2 rokmi a 5 m
Posranych 3000eur. A to keby vedel, ze sa stacilo len trosku ucit a vypadnut z tej autokratickej diery a mal by to v prstom v riti na zapade alebo by sa trosku viac posnazil tak aj v takom zapadakove ako na Slovensku, ani by tomu neveril. Blbec.