Zunil, Guatemala. Kovboj predvádzal počas miestnej parády triky na koňovi a kameraman to všetko točil. Potom však prišlo niečo, s čím nerátal ani kovboj ani kameraman. Zdroje uvádzajú, že muž spadol zo strmého svahu, no našťastie to prežil.

Fajčil na lešení a predvádzal sa akoAutor: godzilla15 829 videní

Keď ti mačka pokazí deňAutor: keporkai10 273 videní

Nesiem vám nové zásoby piva (fail týždňa)Autor: buchnad10 300 videní

Moonwalk, moon walk, Michael Jackson!Autor: lezak6007 581 videní

Tancovať na býkovi nebol zrovna najlepšíAutor: loktibrada9 324 videní

SchodydydydyAutor: maaxoo16 191 videní

4, 3, 2 ... a ideš naživo v CNN!Autor: loktibrada10 047 videní

To je tak, keď starší brat nahovorí mladšiehoAutor: uhorkac16 542 videní

Ten rebrík by sa mal dať ešte viac vysunúť!Autor: loktibrada20 765 videní

Si v poriadku? Áno, len odpočívam!Autor: fifik1070 844 videní

Keď vymýšľate kktiny, potom to aj tak dopadne!Autor: godzilla64 990 videní

Kôň spadol, džokej neprežilAutor: almano132 490 videní

Načo lezieš na tú vežu, keď nevieš liezť?Autor: buchnad8 067 videní
stenlyslav pred 2 rokmi a 5 m
popis písal kapitán
zazenitom pred 2 rokmi a 5 m
Aspoň nemusel ísť dole po schodoch
redneck88 pred 2 rokmi a 5 m
pedro plachtil 4 patra ako sa vraví
ransom pred 2 rokmi a 5 m
ten musel mat kralovsky plat ... hentak riskovat ani za milion - ved tam staci trosku sotit do toho mantinelu ci co to je
msi1750 pred 2 rokmi a 5 m
Po kamere je určite ....
nemamvasrad1988 pred 2 rokmi a 5 m
to prišlo úplne odnikiaľ
uzivatelmjvd pred 2 rokmi a 5 m
tak čáu.