Podolsk, Rusko.
Iba 50 km od Kremľa.
Beznádejná chudoba a bieda.
Ľudia žijú podľa štandardov 19. storočia.

Drag Racing v RuskuAutor: angerfistt109 videní

Život v Rusku, najbohatšej krajine sveta naAutor: angerfistt1 228 videní

Rozdiel medzi 50 a 80 km/hAutor: marlborka2051 371 videní

50 Km/h ...Autor: skaut17 487 videní

Vo Venezuele je biedaAutor: dakar2 859 videní

Blahobyt a bohatstvo v Ruskom meste ťažiacomAutor: angerfistt1 947 videní

Život v Putinovom RuskuAutor: angerfistt1 007 videní

Kvalitné ruské cestyAutor: angerfistt577 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt808 videní

Jednokolesový elektroskúterAutor: mato19813 751 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt208 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt947 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt1 178 videní
vikino0007 pred 2 rokmi a 5 m
Hlavne, že Ardzun sa tu dušuje aké nádherné centrá majú vo Vladivostoku. To hovädo so zalepenými očami vidí presne iba to ruské pekné pozlátko. Realita je klamstvo západnej propagandy.