2 tanky a 3 BMP zničené, počet zabitých neznámy

Okupanti vbehli na BMD-4 do pasceAutor: klobucnik773 videní

Traja okupanti s priepustkamiAutor: klobucnik926 videní

Okupanti vliezli do pasce v Synkivke #02Autor: angerfistt1 224 videní

Okupanti vliezli do pasce v Synkivke #03Autor: angerfistt1 098 videní

Okupanti vliezli do pasce v SynkivkeAutor: angerfistt1 051 videní

Okupanti sa ukryli do zničeného BMPAutor: klobucnik1 051 videní

Okupanti sa skryli do domuAutor: klobucnik874 videní

Extrémne efektívny granátAutor: klobucnik1 209 videní

Občas si okupanti zachránia životAutor: klobucnik1 615 videní

Ukážkový masaker okupantov pri SynkivkeAutor: angerfistt1 024 videní

Okupanti sa chystajú na Kyjev !Autor: klobucnik1 063 videní

Okupanti skryvajuci sa v jameAutor: klobucnik827 videní

Aké zákerné pasce číhali nielen naAutor: fratlik18 472 videní
angerfistt pred 2 rokmi a 5 m
30 z-mrdov skapalo a 10 bolo zranenych.
espero2 pred 2 rokmi a 5 m
Ako toto môže byť odsúhlasené vedením? krytie? a to je jedno na akej som strane ale ako toto si niekto vie zobrať na svedomie, pokiaľ má vedomosti o teréne..... tí ľudia sú úplne vypatlaní...