Takto bežne sa zabíja prasa

Šmirgľovanie prasaťaAutor: 1cicos77 773 videní

Počkaj, tresnem mu sekerou!Autor: icooo61 477 videní

Zabíjačka,ako sa patrí.Autor: rein26 774 videní

ZabíjačkaAutor: geroy132 782 videní

Šťastné prasa a dvaja tupciAutor: rolex86 252 videní

Ukrajinci a prasatáAutor: bananqtz583 videní

Zabíjačka ako sa (ne)partíAutor: tegernako3964 114 videní

Had požiera prasa...Autor: roubbbi12 596 videní

Chrum ChrumAutor: dave7773 596 videní

Fašiangy v KošiAutor: kamilpison8 727 videní

Boj o prežití "Levi a prasa bradavičnatá"Autor: dokumenty5 161 videní

Ruský bravčový transportAutor: conan4 987 videní

Čistenie prasatá s rotačnou škrabkouAutor: augustino9 033 videní
bazmeg pred 2 rokmi a 5 m
Myslím že nezabijal prasa prvý krát a fakt pekná čistá a hlavne rýchla práca
chosee pred 2 rokmi a 5 m
Primitívny tupý debil. To sa inak,ani nedá nazvať. Načo slúži pukál, ty imbecil? To si fakt, tak úbohý,, že si nevieš kúpiť z bazošu pukál, za 100 eur??? Prasaťu dať sekerou a nechať ho odtiecť, ešte v chlieve, pri ďalšom prasaťi, to môže len 100% kus kkta. Ja žijem v oblasti, kde zabíjačky sú bežné, ale v živote som nevidel gazdu, čo by urobil toto, ty chuj sprostý