Okupant robil hustého na dron a tak prišla nutná zrážka s realistovu.

Ivan našiel mínuAutor: angerfistt3 763 videní

Ivan dostal výchovnú tatrankuAutor: angerfistt2 732 videní

Do tretice všetko dobre doapadloAutor: angerfistt1 267 videní

Ivan dostal jednu výchovnúAutor: angerfistt6 047 videní

Posledné pomazanieAutor: angerfistt1 122 videní

Ivan zhodnotil, že kamarát potrebuje prikryťAutor: angerfistt1 978 videní

Ivan hajluje Putinovi na rozlúčkuAutor: angerfistt2 701 videní

Ivan skontroloval, či v blízkosti nie jeAutor: angerfistt1 700 videní

Ivan našiel mínu a domov pôjde pešoAutor: angerfistt2 762 videní

Ivan sa prebojoval ž do tretieho kolaAutor: angerfistt2 286 videní

Ivan sa snažil hrať mŕtveho..Autor: angerfistt1 919 videní

Ivan v zápale bojaAutor: angerfistt2 068 videní

Ivan má už trojdňovej špeciálnej operácieAutor: angerfistt2 059 videní
peroncik pred 2 rokmi a 6 m
Odkiaľ vieš, že dotyčný vojak sa volá Ivan? Myslíš, že všetci Rusi sa volajú Ivanovia? Predstav si, že aj na Slovensku žijú ľudia s takým menom vrátane mňa a tiež majú aj podobný názor ako ty na túto tému. Len vieš, nie je príjemné čítať svoje meno v každom druhom titulku, hlavne na túto tému. Verím, že rozumieš a že titulky v budúcnosti budeš písať inak. Ďakujem. IVAN.