Okupanti v snahe dostať sa k osade Krynky na ľavom brehu Dnepra začali nasadzovať viac techniky..
Tá sa však k osade väčšinou ani nepriblíži.
Väčšinou ju zlikvidujú FPV drony a delostrelectvo, no zavše aj nejaká tá mína.

Ruskí VDV manekýni a ich posledné minútyAutor: angerfistt1 159 videní

VDV-čka hromadia straty pri osade KrynkyAutor: angerfistt956 videní

VDV manekýni zaznamenali veľký úspech priAutor: angerfistt796 videní

VDV manekýni zaznamenali veľký úspech priAutor: angerfistt1 183 videní

Okupanti našli mínu a museli núdzovo vystúpiťAutor: angerfistt1 062 videní

Ruský vesmírny program v podaní VDV manekýnovAutor: angerfistt875 videní

Hľadanie mínAutor: angerfistt1 815 videní

Ruskí hľadači mín úspešne našli svojuAutor: angerfistt1 938 videní

VDV výsadkári odpočívajú po náročnej cesteAutor: angerfistt1 746 videní

Ivan kandiduje na Darwinovu cenuAutor: angerfistt1 230 videní

Našli sa dvaja zo šiestich PutinovýchAutor: angerfistt1 253 videní

Okupanti s BPM cestou na obežnú dráhuAutor: angerfistt1 049 videní

16-tim okupantom rozhodilo sandáleAutor: angerfistt1 585 videní
1franta1 pred 2 rokmi a 6 m
Vidím že denacifikacia pokračuje podľa plánu . 😂😂😂