Okupant si z vtáčej perspektívy prehliadol rozstrieľanú mechanizovanú kolónu svojich kolegov.

Okupanti si vedia zalietať aj na tankochAutor: angerfistt1 027 videní

Koniec odposluchom?Autor: angerfistt1 733 videní

Cezpoľný beh nečakane vyhral predposledný IvanAutor: angerfistt1 266 videní

Ivan našiel mínuAutor: angerfistt3 763 videní

Ivan dostal jednu výchovnúAutor: angerfistt6 047 videní

Dron nad bojiskom po útoku okupantov v BachmuteAutor: angerfistt1 404 videní

Ivan sa prebojoval ž do tretieho kolaAutor: angerfistt2 286 videní

Ivan hajluje Putinovi na rozlúčkuAutor: angerfistt2 701 videní

FPV-čko ulovené do sieteAutor: angerfistt694 videní

Ivan našiel mínu a domov pôjde pešoAutor: angerfistt2 762 videní

Ivan zhodnotil, že kamarát potrebuje prikryťAutor: angerfistt1 978 videní

Ivan sa snažil hrať mŕtveho..Autor: angerfistt1 919 videní

Ivan dostal výchovnú tatrankuAutor: angerfistt2 732 videní
peroncik pred 2 rokmi a 6 m
Odkiaľ vieš, že dotyčný vojak sa volá Ivan? Myslíš, že všetci Rusi sa volajú Ivanovia? Predstav si, že aj na Slovensku žijú ľudia s takým menom vrátane mňa a tiež majú aj podobný názor ako ty na túto tému. Len vieš, nie je príjemné čítať svoje meno v každom druhom titulku, hlavne na túto tému. Verím, že rozumieš a že titulky v budúcnosti budeš písať inak. Ďakujem. IVAN.