Niekedy mám pocit že si tu vojnu neuzivaju

Posledné momenty okupanta v jameAutor: klobucnik1 225 videní

Deštrukcia ukrajinskej pozície dronmi sAutor: bananqtz1 115 videní

Evakuácia ranného okupantaAutor: klobucnik1 019 videní

Karma pre okupantaAutor: klobucnik1 385 videní

Dron prenasledoval okupantaAutor: klobucnik806 videní

Nepríjemný zásah kamikadze dronomAutor: klobucnik938 videní

Zraneného okupanta našiel dronAutor: klobucnik1 173 videní

Okupanta zasiahli dva dronyAutor: klobucnik758 videní

Okupanta zasiahol výbuchAutor: klobucnik1 124 videní

Okupanta zasiahol dronAutor: klobucnik890 videní

Evakuácia raneného okupantaAutor: klobucnik1 134 videní

Zásah okupanta dronomAutor: klobucnik1 135 videní

Pár zásahov dronovAutor: klobucnik931 videní
republikarum pred 2 rokmi a 7 m
https://www.youtube.com/watch?v=uPAeSU5jduo
antihokejka pred 2 rokmi a 7 m
Hoj, mor ho! detvo môjho rodu, kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu: a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť Ruským otrokom.