Ruských mobíkov nahnali do diery, kde v novembri museli stáť pokiaľ nezaplatia 400 000 rubľov.
Manželka jedného z týchto mobíkov išla z ďalekého východu fňukať do Moskvy na ruské ministerstvo obrany:
https://twitter.com/i/status/17256197450...
00:17 Stáva sa, že v druhej armáde sveta si úlohy vymenia a vojaci mučia dôstojníka, ktorý ich posiela na ďalšiu samovražednú misiu.

Rusi kontrolujú otrokovAutor: angerfistt725 videní

Ruská morálkaAutor: angerfistt601 videní

Okupanti uväznení v suteréne svojimi bratmi vAutor: angerfistt1 596 videní

Utužovanie ruskej morálky #02Autor: angerfistt823 videní

Morálka druhej armády svetaAutor: angerfistt855 videní

Rusi si zaobstarali strážneho psaAutor: angerfistt548 videní

Prečo sa oplatí byť v ruskej armáde?Autor: angerfistt1 463 videní

Mučenie okupantovAutor: angerfistt1 924 videní

366. víťaz ruskej ruletyAutor: angerfistt335 videní

Wágnerovci dostávajú priepustkyAutor: angerfistt1 339 videní

Edukácia druhej armády svetaAutor: angerfistt1 170 videní

Nové zbrane v ruskej armáde!Autor: angerfistt1 281 videní

Šikana a mučenie v ruskej armádeAutor: angerfistt2 631 videní