Konštruktér tohto nápadu s bicyklami mal určite v detstve rád kolotoč.

Ako sa parkujú bicykle v Japonsku?Autor: tommygun27 294 videní

Nekradni bicykleAutor: sh4d0w45 080 videní

Poďme si trochu zaboxovať! (Rusko)Autor: scaramanga45 332 videní

Zaujímavé bicykleAutor: tigrica16 941 videní

Detské bicykle a dvaja debilní zlodejiAutor: tristan320 221 videní

Japonská garáž na bicykleAutor: tigrica15 578 videní

Nevieš náhodou na koľko sa majú fúkaťAutor: baresi14 923 videní

StredovekAutor: tozobor4 262 videní

Moderné bicykle od BMWAutor: marlborka2029 381 videní

Poďme si zajazdiť po jazereAutor: bojovnik18 742 videní

Poďme spať, poďme spať - HéliumAutor: broko125mtx6 489 videní

Parkovisko pre bicykle v JaponskuAutor: lusir23 467 videní

Podzemné japonské parkovisko pre bicykleAutor: godzilla11 541 videní
udrzbarpopisov pred 2 rokmi a 7 m
a vzlietnuť nič ?
majo26 pred 2 rokmi a 7 m
Ideálne na cyklistický kruháč.
lasar303 pred 2 rokmi a 7 m
Tridsať homosexuálov uzavrelo kruh, ďalší stojí za dverami, búcha do nich buch, buch, buch, buch. Lenže nik ho medzi seba pustiť neráči, keďže ide sprava, dáva prednosť tým, čo sú na kruháči. 😆
riposvk pred 2 rokmi a 7 m
Pripomina horor nieco so stonozkou :D
strelec pred 2 rokmi a 7 m
toto treba pre cyklistov. aj sa vyjazdia aj cesty ostanú bezpečné 😆
zrb17 pred 2 rokmi a 7 m
Kolotocarina. :D
gurgen pred 2 rokmi a 7 m
Vallov mokrý sen...
drevo13 pred 2 rokmi a 7 m
11-te prikázanie - Nevybočíš
michalmacqou pred 2 rokmi a 7 m
...už čoskoro na tour de france 😂😂
qvv pred 2 rokmi a 7 m
Ale zas keby ste si kvalitne uľavili, ufetili, prdli, prejavili vetry, tak sa v tom kruhu ujde každému
migrific pred 2 rokmi a 7 m
15 - minútové mesto...
roland811 pred 2 rokmi a 7 m
Teraz si predstav, že by si mu metlu zapichol do kolesa
adin0 pred 2 rokmi a 7 m
Dá sa toto považovať za stacionárny bicykel? 🤔
milo711 pred 2 rokmi a 7 m
Presne toto potrebujem
wahiro pred 2 rokmi a 7 m
práca na hodiny, zábava na 5 minút
tomas0000001 pred 2 rokmi a 7 m
Nie je nič horšie, ako maximálne efektívne robiť to, čo robiť netreba.
xy pred 2 rokmi a 7 m
Blby napad,by som hodil sablu 🤮
alfaman pred 2 rokmi a 7 m
Hudba super a takto by mi pumpičkári vôbec nevadili.
adrenalin20 pred 2 rokmi a 7 m
0:44 -krva kde majú prilby hovadá nezodpovedné