Jednotka "Shadow" zastaví útok okupantov, ktorí postupovali z dediny Solodke. 1 MTLB je zničený a tank s pechotou sa prestanú pohybovať a stiahnu sa, kým niektorí trochu zhoria.

Útek okupantov z Klishchiivky za doprovoduAutor: angerfistt1 062 videní

Z tanku okupantov neostal ani mastný fľakAutor: angerfistt1 332 videní

Cezpoľný beh okupantov z KlishchiivkyAutor: angerfistt1 029 videní

Po zásahu BPM nastáva panika okupantov a tíAutor: angerfistt1 872 videní

Pokus okupantov o útek z KlishchiivkyAutor: angerfistt1 041 videní

Tank okupantov vstúpil na obežnú dráhuAutor: angerfistt729 videní

ATGM ugriluje tank okupantov aj s posádkouAutor: angerfistt1 059 videní

Útek okupantov skončil ako jatkyAutor: angerfistt979 videní

Denacifikácia skupiny okupantovAutor: klobucnik1 239 videní

Ďalší útek okupantov pri BachmuteAutor: angerfistt1 050 videní

Rozborka BMP-3 okupantovAutor: angerfistt2 682 videní

Prihorený bochníkAutor: angerfistt636 videní

BMP puzzleAutor: angerfistt1 060 videní