Malá sonda do ruských tradičných hodnôt.
Už v roku 1844 Karel Havlíček Borovský vyhlásil:
"Odišiel som do Ruska ako Slovan a vrátil som sa ako Čech. Je to krajina biedy, zmaru, chlastu a rozsiahlych literárnych diel o zmare, biede a chlaste".
"Dosvedčiť môžem, že Rusi s ostatnými Slovanmi nie bratsky, ale nepoctivo a sebecky zmýšľajú."

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt960 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt808 videní

Blaha v Moskve: „Rusko je krásne, múdre aAutor: dokumenty28 501 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt208 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt947 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt915 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt1 178 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt396 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt624 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: addams902 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt267 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt478 videní

Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko jeAutor: angerfistt2 125 videní
danpauljes5 pred 2 rokmi a 8 m
mne luto len mojich kolegov... byvalych... pracovalo sa mi s nimi dobre, dnes netusime, co je s nimi, pocitace im udajne zabavili, telefony im pobrali, musia robit podradnu pracu kdesi vo fabrike a to vsetko len preto, lebo boli proti vojne... skoda reci, Rusko je pre vyspely svet mrtve a pre rozvojove krajiny je to vizia pre novy zaciatok... uvidime, co sa z toho vykluje... mozno sa dockame toho, ze Rusaci budu vyrabat spickovke procesory... aj ked je to skor nerealne, nez realne, ked krajina s takym nerastnym bohatstvom nedokaze byt na vrchole pokroku
nightly pred 2 rokmi a 8 m
až nato, že tam bolo X videí napr. z Poľska :D
cellfactor002 pred 2 rokmi a 8 m
jano77 tak kedy sa tam stahujes ? mentalitu mas rovnaku ako oni este by sa mohli pridat nasi politici
dafo92 pred 2 rokmi a 8 m
fuj dpč