Pri Novoprokopovke okupanti dostali zvláštny pozdrav.
Buď ma ZSU nejakú novú hračku, alebo okupantov likviduje zajatý Tos-1A.

Okupant si potreboval prevetrať hlavuAutor: angerfistt1 469 videní

Okupantom niečo vylepšilo záberAutor: angerfistt1 505 videní

Okupantom prišla zásielka do úkrytuAutor: angerfistt769 videní

Okupantom rozhádzalo sandáleAutor: angerfistt1 313 videní

Okupantom zaškodila čistá vodaAutor: angerfistt958 videní

Okupantom sa trošku prehrieva BMP-2Autor: angerfistt1 987 videní

Dron okupantom podkúril v bunkriAutor: angerfistt1 904 videní

Okupantom v tanku podkúrilo FPV-čkoAutor: angerfistt826 videní

Okupantom niečo rozhádzalo technikuAutor: angerfistt1 004 videní

Drony pomáhajú okupantom s návratom domovAutor: angerfistt1 108 videní

30. mechanizovaná zhodila okupantom priepustkyAutor: angerfistt1 798 videní

Okupantom niečo pristálo v zákopochAutor: angerfistt2 154 videní

Okupantom vybuchla muníciaAutor: angerfistt363 videní