BMP okupantov sa pri výsadku dostali pod paľbu a v panike sa snažili opustiť pozíciu.
Predviedli parádnu "zohratosť" pri štandardne nacvičovanom manévri, ktorý určite počas výcviku absolvovali mnohokrát a pásmi prešli zranenú pechotu v tráve, ktorá bola pripravená na evakuáciu.
Excelentná práca!

Rusmi obľúbené zrážanie vlastných vojakovAutor: angerfistt1 138 videní

Rusi si zaobstarali strážneho psaAutor: angerfistt548 videní

Ruskému dezertérovi sa nechcelo popravovaťAutor: angerfistt386 videní

Dvaja okupanti si prišli po dávku olovaAutor: angerfistt1 049 videní

Okupanti na prechádzke medzi svojimiAutor: angerfistt1 040 videní

Okupanti spopolňujú vlastnú techniku sAutor: angerfistt1 110 videní

Ivanom nejak prehrieva motorAutor: angerfistt1 175 videní

Okupanti na krátkodobom kondičnom kurzeAutor: angerfistt903 videní

Okupanti si natočili svoj T-80BVM po menšomAutor: angerfistt751 videní

Ukrajinskí fašisti popravili vlastnýchAutor: bananqtz2 106 videní

Ustupujúci okupanti na BPM zrazili vlastnýchAutor: angerfistt1 039 videní

Avdijivka #102 Okupanti si stavajú ukryť zAutor: angerfistt1 106 videní

S barlami rovno na front #05Autor: angerfistt544 videní
republikarum pred 2 rokmi a 8 m
MNE je jedno kto okupanta zabije,ci jano alebo oveckin