Novinár Arpi Soltesz teatrálne vyhlásil, že odchádza zo Slovenska pretože voľby nedopadli podľa jeho predstáv. Je pekné že nám oznámil tuto smutnu novinu, ktorá hlboko ranila srdce každého Slováka. Môže si zobrať zo sebou aj Stankeho a spol.

Lekcia pre protislovenského novináraAutor: ardzun1 462 videní

Starý žid Arpád Soltész...Autor: ezechyel9993 664 videní

Arpád Soltész - byť Židom sa oplatíAutor: majkovany7 646 videní

Soltész,Farská sa cítia nepríjemneAutor: tomso7 124 videní

Soltész - Slováci sú čvarga!Autor: woodoowood4 778 videní

Magda Vašáryová zasa šírila nenávisťAutor: ardzun904 videní

Arpád Soltesz: Slováci - to je taká čvarga zAutor: slovacik938 957 videní

Demitrova rozlúčkaAutor: lkscofield3 994 videní

Rozlúčka s MiromAutor: lago1610 958 videní

Z nenávisti, ktorú šíria behá mráz po chrbteAutor: ardzun843 videní

Rozlúčka slovenských hokejistov s MS 2011Autor: coje8 085 videní

Opozícia sa z atentátu nepoučilaAutor: ardzun862 videní

Posledná rozlúčkaAutor: marekzv32 756 videní
siore pred 2 rokmi a 8 m
zvolili skurveneho prasivca zlodejskeho 😁
bp pred 2 rokmi a 8 m
Kde sa odsťahoval?
kralovic248 pred 2 rokmi a 8 m
A toxické nezmysli tohto fašistu odídu kedy?