Malý chlapec aký prefíkaný, otecka sotil do bazéna a šup medzitým si odpil z jeho plechovky piva, ale mama bola rýchla.

Mal to vyrátané?Autor: kaligula12 973 videní

Otvorenie plechovky pivaAutor: scafo17 613 videní

Zvuk 10-valca pomocou plechovky od pivaAutor: th0r125 607 videní

Z malého určite vyrastie poriadny srandistaAutor: baltazarq21 211 videní

K šťastiu treba veľmi málo!Autor: godzilla32 639 videní

A koľko piva vypiješ za rok ty?Autor: uhorkac13 461 videní

Nová výzva: Odpi si z piva!Autor: tanna24 297 videní

TAKÝ PAKO!Autor: buchnad13 884 videní

Chlapček mal na svadbe doručiť prsteň,Autor: tadyjebobr20 846 videní

Pane, už vám nesiem vaše pivečko!Autor: godzilla18 180 videní

Mal by sedieť v base za pokus o vraždu!Autor: tristan326 589 videní

A s tými dvoma čo bude? (vstavaný bazén)Autor: uhorkac7 380 videní

Chlapček si našiel nezvyčajného kamarátaAutor: schokovokokoko39 468 videní
ujovecernicek pred 2 rokmi a 8 m
4 roky som nepil ani kvapku alkoholu- začal mi vyslovene vadiť. Nemal som ani nábeh k alkoholizmu, ale proste mi začal vadiť ten zápach, či chuť, či ako to nazvať. Až teraz koncom leta som si v Taliansku dal od smädu pivo- Stella Artois. Ospravedlňujem sa pivárom, že som ten moč nazval pivom, ale tak ho tam ponúkali. To bol hnus, ale hneď vedľa som zbadal Plzeň. Tá šla dole krkom ako mäd. Stále nepijem, ale Plzeň si občas dám-a s chuťou.
republikarum pred 2 rokmi a 8 m
Piju já, piju rád, destilát, ten umím pálit Ochutnej, škoda slov, tohle nejde nepochválit😉
ever pred 2 rokmi a 8 m
nezomrie ..
opack pred 2 rokmi a 8 m
nebola zas az tak rychla
woody145 pred 2 rokmi a 8 m
preco im zakazujeme pit pivo??? neverim ze nejake decko si odpije z piva a povie hmmm aky fajny napoj chcem este...praveze to ich drazdi,ze je to zakazane