2 x zničené ruské odpaľovacie zariadenie 5P85SM2-01 TEL systému protivzdušnej obrany S-400 pri Debaltseve v Doneckej oblasti.
Zničené júli.
Jedná sa o šiesty zničený systém S-400 Triumf.

200 000 000 dolárový radar okupantom zhorel doAutor: angerfistt1 367 videní

Bučkovcom zhorel statok do tlaAutor: mtvpopfoxtv3 359 videní

Vyhral $1,200,000 za 6 minútAutor: freddiemercury8 314 videní

Športový palác zhorel do tlaAutor: angerfistt748 videní

200 000 000 dolárová strata Borysoglebsk-2Autor: angerfistt992 videní

40 000 000 dolárový radar RPN 9S36 okupantomAutor: angerfistt1 125 videní

Efektívny útok za 32 000 000 dolárovAutor: angerfistt1 230 videní

Prehriaty radar S-300/400Autor: angerfistt378 videní

Mínus T-90 #107Autor: angerfistt471 videní

Mínus T-90 #75Autor: angerfistt702 videní

Motorka za 130 000 dolárovAutor: antverti5 058 videní

Ruský chemický závod zhorel do tlaAutor: angerfistt384 videní

Blyatmobil zhorel do tlaAutor: angerfistt407 videní
1kara1 pred 2 rokmi a 9 m
Po každom zničení takejto rachotiny sa stáva svet bezpečnejší . Všetko ide podľa plánu . 😂😂😂
amentma pred 2 rokmi a 9 m
S500 maju len jednu?? ak sa nemylim