Neviem nájsť slušnejšie slová, ale tu máte ,,PSkársku, Šimečkovskú žumpu" v plnej nahote. Hnoj hnojov a s týmito špin@mi sa chce spojiť KDH, SaS a čo ja viem kto ešte. Šimečkovci, dajte si toto video ako volebné a potešte potenciálnych voličov, banda pr@šivá!!!

Najdlhšie otvorené očiAutor: marek95661 930 videní

Stavím sa, že toto ty s očami nedokážeš!Autor: pallo336 459 videní

SEPAR - DO OČÍAutor: nika44043 089 videní

Amatérsky krátky film - Oči majú horyAutor: johncorp182 544 videní

Verím tiAutor: tigrica5 871 videní

Vidno, nevidno!Autor: uschiglas9 618 videní

Hory majú oči - songAutor: postal1233 576 videní

Pijú vodku cez očiAutor: lokes15 255 videní

Mozgový atlét aka majster mentálAutor: baltazarq26 304 videní

Z očí jej padajú kryštály!Autor: 82tomas18 606 videní

VLASY MAJÚ OČI!Autor: filip28924 618 videní

PÁN KOR.ČOK NEBUĎTE ZBABELEC, PUSTITE CELÉAutor: jano77528 videní

A počúvaš ma ty vôbec?Autor: uhorkac7 996 videní
danpauljes5 pred 2 rokmi a 9 m
ty si taky jednoduchy cloviecik :D ved tam povedal pravdu... to iste uz pred niekolkymi rokmi o Slovakoch povedaj aj najvacsi narodniar Jano Slota...