V Doneckej oblasti sa jednotka zahraničných dobrovoľníkov dostala do tyla okupantov.
Následne okupanti po nezvládnutej obrane na nultej línii v snahe ustúpiť, nabehli priamo dobrovoľníkom na mušku a jeden dokonca skočil aj do zákopu, kde sa nestíhal čudovať.
Jeho výraz bude pravdepodobne zvečnený v mnohých internetových memoch :)

Jednota z 59. po vyčistení pozície v tyleAutor: angerfistt961 videní

Čistenie zákopov od WágnerovcovAutor: angerfistt1 933 videní

Pokus okupantov o útok s tankom a výsadokAutor: angerfistt1 205 videní

Upratovanie zákopovAutor: angerfistt3 374 videní

Čistenie zákopov demolačnou náložouAutor: angerfistt1 506 videní

Putin Chujlo kompilácia #09 500K editAutor: angerfistt898 videní

Ja pierdole bobrAutor: angerfistt2 423 videní

Neúspešný ruský útok pri osade Shcherbaky vAutor: angerfistt1 132 videní

Čistenie zákopovAutor: klobucnik1 441 videní

Okupanti povyliezali zo zákopov a pekne saAutor: angerfistt1 442 videní

Výsledok útoku okupantovAutor: angerfistt1 143 videní

Okupanti si nachystali par rakievAutor: angerfistt2 546 videní

Nie najvyššia morálka okupantov klesla ešteAutor: angerfistt1 500 videní
desertfox1891 pred 2 rokmi a 10 m
alebo ho Ukrajinec nechal žiť pretože videl že je neozbrojený resp ešte vykrikoval aby nestrieľal :D