Ukrajinské sily zasiahli ruské lietadlo v Čiernom mori neďaleko Hadieho ostrova, informuje Obranná spravodajská služba Ukrajiny.
Okupanti tvrdili, že člny zlikvidovalo letectvo, no namiesto toho
jeden z člnov odpálil raketu z MANPAD na stíhačku (pravdepodobne Su-30) z člna počas bitky pri „Boika Towers“ v Čiernom mori.

Bitka v Kreminskom lese od ukrajinského vojakaAutor: angerfistt1 574 videní

Okupanti si dávajú do držkyAutor: angerfistt925 videní

Okupanti si navzájom dávajú do držkyAutor: angerfistt438 videní

Okupanti chillujú pri NovojegorivkeAutor: angerfistt755 videní

Okupanti pri BachmuteAutor: angerfistt4 342 videní

Okupanti ako cvičný pohyblivý cieľAutor: angerfistt1 067 videní

Okupanti dostali defekt #03Autor: angerfistt232 videní

Pri Klishchiivke okupanti ochutnávajú kazetovúAutor: angerfistt1 356 videní

Brat s Bratom na grilovačkeAutor: angerfistt952 videní

Okupanti povykladali žiguliakaAutor: angerfistt492 videní

Ivani si dávajú vzájomne do držkyAutor: angerfistt1 503 videní

Okupanti v úlohe cvičných cieľovAutor: angerfistt1 207 videní

Pri Novoprokopivke dostávajú okupanti bieduAutor: angerfistt1 008 videní
julino01 pred 2 rokmi a 10 m
veľmi zaujímavé vidieť tu technologiu, už nepotrebuješ lod aby si bol na vode frajer, stačí ti moderný čln ktorý môžeš riadiť do konca z diaľky..