Štyri britské obrnené vozidlá Husky TSV boli zasiahnuté a zničené neďaleko Urozhaynoye.
Všimnite si apokalyptický obraz polí a pristátí pokosených na nepoznanie prichádzajúcou vysoko výbušnou a kazetovou muníciou.

Vačšia ukrajinská KOLÓNA absolútneAutor: bananqtz2 090 videní

Zábery ukrajinského "útoku" pri bachmute.Autor: bananqtz1 299 videní

Zpálená kolóna vozidiel USA a NATOAutor: bananqtz1 602 videní

Ukrajinská pechota zmasakrovaná delostreleckouAutor: bananqtz1 677 videní

Veľká kolóna okupantov zmasakrovaná pri TernyAutor: angerfistt992 videní

Ukrajinská špeciálna námorna pechota v akcii!Autor: bananqtz1 046 videní

Ukrajinská brutalita pri zakrývaníAutor: ardzun2 072 videní

Kolóna NATO techniky vs. ruské protitankovéAutor: hokejka1 204 videní

Veľká ukrajinská kolóna nemala šťastíčkoAutor: bananqtz1 580 videní

Zmasakrovaná ukro jednotkaAutor: bananqtz1 220 videní

Zničenie ukrajinskej kolóny na pravom brehuAutor: bananqtz915 videní

Skládka NATO šrotu neďaleko Rabotina (ukrajina)Autor: bananqtz1 402 videní

Zmasakrovaná ukrajinská pechotaAutor: bananqtz830 videní
skriatok pred 2 rokmi a 10 m
a kde je to Urozhaynoye? :D asi myslíš urozhaine ktoré ua dobyli
hokejka pred 2 rokmi a 10 m
Najskôr si lokalizoval video, kde Ukrajinci dostali výprask, ktorý nebol spomenutý v tomto video od pomýlenca z BB https://www.mojevideo.sk/video/3caef/539_den_vojny_v_ukrajine.html kde v čase 0:22 sa v ňom hovorí, že Ukrajinci postupovali ďalej na juh od Urožajne, ale že dostali preplesk, to už samozrejme nepovie. Ja nechápem, prečo tak nechutne musí zavádzať nejakými zaujatými ukrajinskými videami... Tie videa s názvom "xxx. deň vojny v Ukrajine" len pomätenec preberá z ukrajinskej propagandy, to len aby si niekto nemyslel, že to rozpráva on :D