Letisko v Rostove na Done.
Ranených okupantov vyhodili o deviatej ráno na letiskovú plochu s tým, že majú letieť do Moskvy.
Lenže tá lety neprijíma (drony nad Moskvou), v južnom Rusku sú tropické horúčavy, v Rostove nejdú teploty pod tridsiatku.
Prosí nech ich odvezú autobusom, nemajú jedlo, málo vody.

Hrdinské práca bojových medikovAutor: angerfistt834 videní

Našli sa dvaja zo šiestich PutinovýchAutor: angerfistt1 253 videní

Okupant RARAutor: angerfistt1 085 videní

Kopec zošrotovanej techniky okupantovAutor: angerfistt1 095 videní

Bojové kone #04Autor: angerfistt239 videní

Evakuácia ranených pozemným dronomAutor: angerfistt232 videní

Ruské zverstvá: Raketový útok na CharkovAutor: angerfistt1 574 videní

Prvotriedna zdravotná starostlivosť v RostoveAutor: angerfistt799 videní

300 + Buchanka = 200Autor: angerfistt587 videní

Okupanti došli na strelnicu, ako cvičné cieleAutor: angerfistt980 videní

Hromady mŕtvol a zranených okupantov, poAutor: angerfistt950 videní

Ručný granát, najlepší priateľ okupantaAutor: angerfistt1 070 videní

S barlami rovno na front #05Autor: angerfistt544 videní
zayko262 pred 2 rokmi a 10 m
😍