Okupanti si našli "bezpečný" vyvýšený úkryt pre nálety dronov.
A tak ich prišiel skontrolovať dron zo 110. brigády práve v momente, keď boli všetci pekne pohromade.

Avdijivka #108 Okupanti pod intenzívnym náletomAutor: angerfistt1 050 videní

Okupační operátori dronov si našli útulnúAutor: angerfistt1 108 videní

Preteky operátorov dronovAutor: angerfistt548 videní

Roj dronov si podal okupantských operátorovAutor: angerfistt1 247 videní

Výcvikové stredisko operátorov úderných FPVAutor: jano771 716 videní

FPV stíhači dronovAutor: angerfistt266 videní

Ivan na roztrhanieAutor: angerfistt1 306 videní

Dvaja obrancovia proti piatim okupantomAutor: angerfistt557 videní

Muramasa a ich práca s dronmi za posledný rokAutor: angerfistt12 859 videní

Head shot FPV-čkom #02Autor: angerfistt864 videní

Zopár foto na náhrobné kamene okupantovAutor: angerfistt358 videní

Avdiivka #73 110. brigáda a ich FPV-čkaAutor: angerfistt1 020 videní

Čistenie zákopov pri AvdiivkeAutor: angerfistt2 026 videní
tompi pred 2 rokmi a 10 m
pěkná trefa, jen tak dál kluci z Ukrajiny
orangesafthd pred 2 rokmi a 10 m
Najlepsi je ten strih v 1:10 a vidiet ako uz su odtial niekolko metrov dalej, konkretne ich vidiet na lavej strane. Ako som uz viac krat pisal, propaganda sa krasne ukazuje aj na jednej aj na druhej strane.