Zdá sa že väčšina z nich asi nemala svoj deň, ale aspon sa už nemusia vrátiť do svojej milovanej vlasti

Okupanti hrdinsky utiekli zo svojich pozíciíAutor: angerfistt967 videní

Okupanti na grilovačkeAutor: klobucnik1 514 videní

Slnečné počasie v okolí bachmutuAutor: klobucnik941 videní

Občas si okupanti zachránia životAutor: klobucnik1 615 videní

Kráčali dvaja okupanti UkrajinouAutor: klobucnik1 163 videní

Okupanti skryvajuci sa v jameAutor: klobucnik827 videní

Obrnené vozidlo zasiahol dronAutor: klobucnik690 videní

Okupant tesne pred smrť v sebe rusa nezaprieAutor: klobucnik3 008 videní

Wágnerovci sa povaľujú po BachmuteAutor: angerfistt1 615 videní

Zábery 3. útočnej brigády deokupujúcejAutor: angerfistt1 183 videní

Kusy lode NovočerkaskAutor: klobucnik1 265 videní

Okupanti na terénnych motorkáchAutor: klobucnik791 videní

Pokračovanie ruskej ofenzívyAutor: klobucnik1 079 videní
sokol1994 pred 2 rokmi a 11 m
Toto bol dobrý masaker, len 1 z niekoľkých Ruských vozidiel odtiaľ ušlo a pechotu, ktorú vysadili mali postrieľať v priebehu niekoľko minút. Malo by sa jednať o Klishiivku.