Ruské ministerstvo obrany vyslalo do Luhanskej oblasti mobilizoným dodávku zbraní.
K videniu sú relikvie ako sú samopaly PPSh-41 (1941), SKS Karabin (1945) a ďalšie zbrane z pred 2. svetovej vojny.
Otázna na kolaborantov: Uvidíme skorej katapulty či T-14 Armata?

Nočný život okupantaAutor: klobucnik983 videní

Dobrý deň, my sme lupiči, berieme si vášAutor: fratlik20 872 videní

Stále žiadna ARMATA?Autor: angerfistt1 615 videní

Drony sú stále v kurze, SIGNUM nimi likvidujeAutor: klobucnik7 888 videní

Boje v Mariupole pokračujú, výbuchy saAutor: zurich24 044 videní

Živé vianočné stromčeky sú stále viacAutor: ondrej29568 videní

Ruské metódy sú stále rovnaké. Iba ich obeteAutor: angerfistt501 videní

Veterný mlynAutor: flexio30 988 videní

Zopár ukrajinských Leopardov 2A4Autor: klobucnik835 videní

Mobilizácia na Ukrajine pokračuje, na rade súAutor: bananqtz954 videní

Vizuálne efekty zo Slovenska 4Autor: meego823 628 videní

Keď okupanti sľúbia nasadiť ARMATY a vytiahnuAutor: angerfistt1 493 videní

Hrdinovia sa hrnú do bojaAutor: jano771 207 videní