Dezorganizovaný ústup okupantov po nedávnom Ďalšom neúspešnom útoku v oblasti Avdiivka.
Útok bol odrazený 110. a 35. brigádou Ukrajiny.
Zábery zo zbabraného útoku:
https://www.mojevideo.sk/video/3c25e/avd...

Jedno FPV-čko dorazilo dva obrnené vozidláAutor: angerfistt794 videní

Metalinda - Vlas malá zbabraná (rock verzia) -Autor: ozzy792 967 videní

Po facke samovražda?Autor: dzury50 239 videní

Ďalšie zábery po zbabranom útoku priAutor: angerfistt1 294 videní

Samovražda skokom zo strechyAutor: benyxxxxx23 009 videní

Samovražda 16 ročného RusaAutor: witner49 903 videní

SamovraždaAutor: tigrica83 338 videní

Odpočinok na chodníkuAutor: angerfistt1 093 videní

Metalinda - Vlasť malá zbabraná - D.VideosAutor: ozzy792 781 videní

Samovražda V priamom prenoseAutor: nevada39 475 videní

Ukážkový útok okupantov na pozície K-2Autor: angerfistt871 videní

Samovražda vo vyšetrovačkeAutor: lukas1986140 438 videní

Expresná priepustka z ruskej armádyAutor: angerfistt344 videní
tompi pred 2 rokmi a 11 m
a kam by utekl? na ruské frontě by ho čekala kulka (za druhé světové to byla NKVD kdo blokoval ustupující jednotky), tak jako tak. Takhle aspoň dostane jeho žena nový kožich, rodina pár kilo potravin a jeho děcko nový mobil. Bohužel, nemá tam co dělat a smrt si zasloužil. Držím palce ukrajině.
klobucnik pred 2 rokmi a 11 m
Raz darmo... Je to národ masochistov
yellow pred 2 rokmi a 11 m
rusko v kocke