Medzi iným aby sme pochopili prečo zálohovať plastové fľaše je výborný nápad. 80% obalov od potravin by malo byť zálohové. Video je z 1.6.22 https://youtu.be/-znJJJxfsc0

Le parkour StropkovAutor: tibor126922 428 videní

WTC Stropkov cely rokAutor: ypko3 630 videní

HARLEM SHAKE StropkovAutor: kikushiq6 069 videní

Jozef Gajdoš - StropkovAutor: vodahoruca2 334 videní

Milan Hlavatý - StropkovAutor: vodahoruca2 536 videní

Západ SlnkaAutor: filippolo3 428 videní

Extinctor - Stop That Shit!Autor: dodo9492 892 videní

Extinctor - Thrash 'till DeathAutor: dodo9493 260 videní

Ján Ličko - Krušinec - Stropkov - Kotleba -Autor: vodahoruca2 387 videní

Ján Harvilko - Stropkov - Kotleba - ĽudováAutor: vodahoruca2 575 videní

Cigánska osada - SečovceAutor: anonymousxxx8 985 videní

Cigánska otázka variešenáAutor: kasit21 419 videní

CigániAutor: benyxxxxx60 143 videní
miro131 pred 2 rokmi a 10 m
To sa snáď ani nedá stihnúť vytvoriť za jeden život.....
jozefnovak pred 3 rokmi
furt nariekajú,že sú chudobný ale na to aby mal človek poriadok a služne žil netreba peniaze. A to sa týka aj iných,nie len čmudov
vtipynadnes pred 3 rokmi
mimovládky by mali zdokumentovať každé euro, čo ide na cigánov, lebo výsledky sú katastrofálne
systemofdown pred 3 rokmi
Teraz so mal na páske aj 13-14 plat . a tam že fond solidarity -359 eur.. Na toto .
elviro pred 3 rokmi
a starosta je cigan z osady ne?
hudbasveta pred 3 rokmi
Peter Pollák po vzhliadnutí videa https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/1d/The_Happy_Merchant.jpg
0789 pred 3 rokmi
Ale zasa špina je na jednom mieste. Len by to bolo dobré odradiť a raz za čas spáliť. 😀
lordik789 pred 3 rokmi
Pekne, pestre farbne vela zele co viac si priat
zasho pred 3 rokmi
District 9
spongebob pred 3 rokmi
Za to môžeme my majorita , chúďatká romovia v akých podmienkach žijú . Ešte by trebalo nejakú návštevu z Bruselu aby poskytli viac peňazí .
adame pred 3 rokmi
a teraz mi povedzte...v amerike to vyzera horsie hej?
krugon pred 3 rokmi
UPC asi funkuje kazdemu jak tak pozeram
st3oj pred 3 rokmi
Kde chodia na WC ?
pisiak pred 3 rokmi
boa to ani nie sú ľudia hento...
target pred 3 rokmi
sa to volalo "Za Jarkom", az kym aj ten neuyebali
nek4 pred 3 rokmi
treba im pomoct treba ich zaclenit v bratislave netreba zamestnavat rumunov ukrajincov dajte im sancu v automobilke v nitre napr
jozobozo pred 3 rokmi
Ale no! Vy nepoznáte celý príbeh, to tam navozili po nociach gádžovia, to oni tam tajne vyhadzujú!!! Tukabel, tukabel koniec správy...
ocinoblava pred 3 rokmi
Zrušit volebné právo ak si bez prace 5r , to ukončí volebnú korupciu. A decko po 1 roku do inernátu do 18 rokov. Polákovi kúpit montérky a 2týždne v roku v osade vyvážať smeti. A samozrejme lotéria v parlamente, 10 náhodných poslancov k tomu, namiesto dovolenky v dubaji na jachte. To by sa začali veci hýbať ....
mauser pred 3 rokmi
Degeši vyjeb...ný.
ebe pred 3 rokmi
Slovenský Bermudský Trojuholník! 0:25 sa začne strácať signál..a Veci..veci sa strácajú!!! 😂😂😂