Turistická ponorka s piatimi ľuďmi na palube sa v severnom Atlantiku stratila pri exukurzii k vraku Titanik. Nikto neprežil.

Mazda RX7 havarovala pri 320 km/hAutor: carlson22319 912 videní

štart americkej rakety Titan 2Autor: nevada8 857 videní

DJ TITAN - Eternal Road (Original Uplifting Mix) Autor: djtitan3 564 videní

Titani útočia na foresterAutor: usiak4 409 videní

HUDBA DO AUTA mix Black Titan 2018Autor: blacktitansk4 151 videní

Ako vyzerala implózia v ponorke Titan?Autor: bosso26140 879 videní

Hlbinná medúza Halitrephes maasiAutor: biolog22 645 videní

Titan firecracker 33ksAutor: vannumor3 740 videní

Titan a jeho aportovaci strojAutor: susi2063 788 videní

Saturn: mesiac TitanAutor: vycapnik13 635 videní

DJ TITAN - ETERNAL ROAD (SHORT VIDEO EDIT) - FLAutor: djtitan3 755 videní

Shingeky no Troll 2Autor: shirai3 450 videní

NWO - Poslední šance - MiniDokument - CZ titulkyAutor: moriaq2 562 videní
tatranskybobor pred 3 rokmi
tak im treba zbohatlikom.. viktor cistic nasiel trosky. kapitan si velmi veril a hlupaci verili jemu.
frantisek28 pred 3 rokmi
Keby som mal peniaze mohol som to byť ja kto by tam zomrel
vulu pred 3 rokmi
Skazu hľadali, skazu našli.
licmajster pred 3 rokmi
v pripade ze to bolo sposobene imploziou co znamenaju tie zvuky ktore sa opakuju v 20-30min intervaloch ako keby niekto buchal o trup ponorky ? to spolu nejako nedava zmysel
hatix pred 3 rokmi
otazka je, kto buchal v pravidelnych intervaloch ked uz boli vsetci mrtvy? Zeby niekto kto nevedel ze uz je mrtvy?
panslav pred 3 rokmi
Majitel sa chcel hrat na Elona Muska, no moze si podat ruku s Daťľovom
panslav pred 3 rokmi
tie tela sa ani nemaju ake najst. pri implozii vzrastla teplo vzduchu a tela sa preminili na zelatinu
baklazan18 pred 3 rokmi
Veď nebolo to nahodou tak že použili koncept ponorky nebieleho človeka a nemuža aby bol viac inšpiratívny? :D to mi pripomenulo strelbu na natáčani kde sundali kameramana,lebo banda kalifornských zakazovačov zbraní zrazu točila film so zbraňami a ako experta si zobrali toho koho zobrali lebo nebol muž ani beloch :D nakoniec tých progresívcov nebudeme musieť likvidovať my, postačia si nato sami :D -5 liberalov,ešte ktomu kapitalistov, vynikajuco
riposvk pred 3 rokmi
takze minidokument a miniponorke minititan kde zomreli minimilionari :D
zapalsi pred 3 rokmi
victor 6000 :D :D :D ach jaj...
spasitel1 pred 3 rokmi
Idem sa zasobit pukancami.Toto ma nabeh zasobit konspiracnu uderku na rok az 2...kombinacia Titanicu,miliardarov a americkeho namornictva je zlaty gral.Za chvilu budu spisane noty a ide sa na to.😂😂😂
kindzal pred 3 rokmi
okrem podobnych nazvov, titanik titan, maju spolocne aj to ze si za neuspech a smrt mozu vlastne sami lebo boli hlupi
darkwolf666 pred 3 rokmi
Aspoň by som podporil v popise tvorcu. Huňáč na Youtube aj Twitchi robí kvalitný content, bežte mu dať follow. :)
hocicohocico pred 3 rokmi
len dalsie divadlo. kto veri tomu ze tam niekto zomrel je blazon...
fokken pred 3 rokmi
ovladač do Logitechu 🙈 každý ví že na něm nefunguje páčka nahoru
marek12363 pred 3 rokmi
Ponorky sa do takej hĺbky neponárajú a oni si na to trúfli v takejto prepravke...
bigtravianer pred 3 rokmi
Hunačove video nekradni ty zlodej Wagnerosvsky
zurivec33 pred 3 rokmi
https://www.youtube.com/watch?v=QLf_yD-lpF0
marco43 pred 3 rokmi
Zomrelo pár zbohatlíkov z vlastnej roztopášnosti... a média sa tomu venujú viac, ako keby došlo k nejakej katastrofe. (s)
knazovcik pred 3 rokmi
keby umrela chudoba nikto o tom nevie zdochne multimilionar celisvet to riesi ,,hovada ale