V ropnom sklade v ruskom Voroneži bol zaznamenaný výbuch.
vyhodili to rusi aby zabranili vagnerovcom tankovat PHM .. MO RF to potvrdilo

ToaletaAutor: katka134 002 videní

Zvláštne veci sa dejú vAutor: 1977jano1 269 videní

Krvavé TrenkyAutor: mucopus2 406 videní

Verte Neverte: KatAutor: cheeky6 595 videní

Nielen v Rusku sa dejú čudné veciAutor: domino76544 338 videní

Medzičasom v Čínskej ľudovej republikeAutor: conan30 202 videní

Leopoldovská vzbura 2Autor: roubbbi27 937 videní

Plač roka v Jurskom parkuAutor: matto125 416 videní

Když už debilní kruháč, tak pořádnej!Autor: deflo55 361 videní

EgyptAutor: remi29104 476 videní

Čudné chvíle zvieratAutor: bazmegistan55 759 videní

Veci naopakAutor: tigrica18 878 videní

Tik tok a jeho tajomstvá,,drzá Ukrajinka1Autor: jano771 667 videní
potmehood pred 2 rokmi a 12 m
nech si to rusaci pekne uziju, vojnu a nicenie na ich uzemi.
sokol1994 pred 3 rokmi
Teraz je ten čas povolať armaty, teda ak existujú :D
siore pred 3 rokmi
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
skriatok pred 3 rokmi
rusi útočia sami na seba :D pamätáme sa co rusofili hovorili pred rokom o ua ?