Na usporiadateľov Slávností ružového vína v českom Třebíči sa zniesla ostrá kritika. Súčasťou podvečerného programu pre rodiny s deťmi bolo totiž aj vystúpenie burlesky. Na kauzu reagovalo aj mesto a celú záležitosť preveruje polícia. Na sociálnych sieťach koluje video od pohoršenej mamičky.

Pomsta krabicového vínaAutor: tomek18 086 videní

A 50.000 litrov vína je v hajzli (Španielsko)Autor: smoop22 407 videní

Vo vinárstve praskla nádrž, po ulici tiekli 2Autor: uhorkac13 916 videní

Najnebezpečnejšie spôsoby ako otvoriť fľašuAutor: cocacola41 627 videní

Vínečko je už na ceste!Autor: brekeke22 472 videní

Oberačka po Sebechlebsky - 2012Autor: pistaplevo4 041 videní

Ako otvoriť víno nielen s horákom?Autor: bombarderis36 948 videní

Víno pre mačkyAutor: grillez3 450 videní

Otvorenie vínaAutor: scafo15 846 videní

Otváranie vínaAutor: tigrica19 983 videní

Výroba domáceho vínaAutor: gaun3r6762 285 videní

Dala by som si červené vínko, no nemámAutor: esterina13 637 videní

Otváranie vína od KexaAutor: filip2217 729 videní
ebe pred 3 rokmi
Operátor, Burleska, Barber a podobné Píč*viny..chápeme sa že 😂😆
st3oj pred 3 rokmi
Neboli to slávnosti mlieka?
gurgen pred 3 rokmi
telececík
waldowaldo pred 3 rokmi
Tak ok slavnost vina, decka by tam nemali byt, ale zas v jakom case, to mali dat na vecet a bol by klud!
fajnchalanisko pred 3 rokmi
Deti to ešte majú v čerstvej pamäti z čoho boli kojené, len dospelí ich nútia pokrytecky prudérne myslieť. 😉
cobhc pred 3 rokmi
a pohorseny otecko sa nenasiel?
overkill pred 3 rokmi
To, ze sa ich rodicia venuju chlastaniu namiesto casu so svojimi detmi tie deti poznaci ovela viac ako nejaka polonaha zena na vecernom programe.
elfo pred 3 rokmi
burleska? ďalšie synonymum na k*rvu?
eighty pred 3 rokmi
No...pripravte sa. Prichádza doba, keď dostanete chuť na porno tak ho nájdete na detských programoch.
zurivec33 pred 3 rokmi
Ja sa už ani nedivím :) choré všetko ...
dodoslovensko pred 3 rokmi
USA do skolky daju dajakeho ,,ruzovehococota,, co tam pred detmi roztahuje polky chlpatej rite . Ale je to OK ,lebo Bidet dal Yebnutu vlajku na WH .
pistikpistik pred 3 rokmi
paráda, čo by som ja ako decko dal za takéto luxusné vystúpenie. Oveľa zvrátenejšie mi príde oslavovať víno. Tým deťom viac ublížia následky požitia vína ich rodičov ako nejaká polonahá bábenka
woody145 pred 3 rokmi
a dospelaci vzadu stoja a nic....my sme uz totalne zdegenerovana spolocnost z toho ako sa mame dobre a ako vsetko tolerujeme. Treba hardcore reset
korke pred 3 rokmi
wtf
presne pred 3 rokmi
Priniesť deti na oslavu alkoholu, to je tiež také tradičné...
mudrlant987 pred 3 rokmi
No mala by na sebe popracovať, tie decká to celkom nudilo 😃
mumakxxx pred 3 rokmi
Ked bol toto program pre deti, tak by som chcel vediet, aky bol program pre dospelych.
udrzbarpopisov pred 3 rokmi
tragedi uz aj na mojevideo ? viac contentu poprosim :D
target pred 3 rokmi
deti pohonili
blekauti pred 3 rokmi
jaky je rozdil mezi rodici, kteri vezmou sve deti na slavnosti vina, oproti rodicum, kteri vezmou sve deti na cteni uchylaren uchylakem v brne?