Tomuto sa podľa všetkého hovorí moderné umenie. Viete niekto reálne oceniť túto inštaláciu? Banán na stene minule stál 1 milión Dolárov...

Moderné akože „umenie” v skutočnostiAutor: cast6 148 videní

To bolo predsa moderné umenie, alebo nie?Autor: uhorkac7 687 videní

Nič, iba roztočené ozubené kolesá aAutor: tchoroid11 039 videní

Pračka ako kus umenia na expozícii v galériiAutor: uhorkac13 808 videní

Moderné divadelné umenie (LEVELAutor: trix5 188 videní

Šluky - moderné umenieAutor: luda5 107 videní

A takto sa robí moderné umenieAutor: luda15 628 videní

Spreje nie sú len na graffitiAutor: marlboro101022 790 videní

Moderné umenie (WTF dňa)Autor: kalimero24 362 videní

Trošku moderného umenia na Nový rok! Autor: eennee14 320 videní

Kladivom porozbíjal sklo, bolo z toho umeleckéAutor: urfik11 634 videní

Transfigurácia - Umenie trošku psychoAutor: jurisxxxjurisx4 258 videní

Umenie so soľou - JokerAutor: peter6942 673 videní
lilo77 pred 2 rokmi a 12 m
total hovadina😡
overkill pred 2 rokmi a 12 m
Stal sa z toho virál, prispeli ste k tomu tak, že ste si to video pozreli. Účel splnený, starý ujo s kýblami je šťastný.
faltin666 pred 2 rokmi a 12 m
Kokot roka 2023
lenidemokolo pred 2 rokmi a 12 m
ratám že starý je bývalí rakúsky SS-sak podla chôdze....
fokken pred 2 rokmi a 12 m
je k tomu nějaký kontext? Je to nějaká performance? Nebo je to nějaké firemní školení kde je dramaticky demonstrováno že když to ten dole posere padnou všichni? Ale jako fajně mu to spadlo
eighty pred 2 rokmi a 12 m
Celkom dobré, dve vedra a hlavne piesok by sa mi zajtra aj hodil. Aj keď toto asi nie je stavebný piesok...tak nič. :(
panslav pred 2 rokmi a 12 m
to ze nikto nerozumie tomu co robite, neznamena, ze ste umelec :D
kafilerka pred 2 rokmi a 12 m
aj ja viem vysypat piesko z vedra no pravda je ze s tolkych naraz som to este neskusal
target pred 3 rokmi
ako ked pride riaditel a povie ten naj-yebnutejsi vtip bez pointy a ty sa musis smiat aby si nebol za kkta
udrzbarpopisov pred 3 rokmi
ja som si myslel že ten bicykel tam zavesil hore nohami za pedál na to najvyssie vedro :D
pisiak pred 3 rokmi
chyba pri týchto "výstavách" je, že tam nie je nikto normálny, kto by ho tam riadne vyrehotal a priviedol späť do reality :D
peter1963 pred 3 rokmi
dam stotisic za to,žeby mi to umenie predviedol doma
generalstokurev pred 3 rokmi
umenie pre očkovaných
amadeus69 pred 3 rokmi
Chýba info o cene. Za koľko sa to dá kúpiť?
spider003 pred 3 rokmi
to všetko preto, žeee ľudia vzácní sú :)
paeturis pred 3 rokmi
Pracuji u produkce oper a věřte, že takových kokůtků, jako je on, je v tady až moc. Dostávají trojnásobek průměrného platu a platíme je my z daní.
korke pred 3 rokmi
ludom j3be
blocker pred 3 rokmi
umenie je to co je dnes videom dna...
clock86 pred 3 rokmi
Umenie nieje spraviť z niečoho hovno,ale z hovna niečo.
mudrlant987 pred 3 rokmi
A po ukončení výstavy príde Fero s metlou a lopatou a celé umelecké dielo za milión euro zruší za 15 minút 😀 Inak som zvedavý, ak to niekomu predá, ako mu to odnesú domov 😂