Požiar podľa všetkého začal v motorovej časti vozidla, ktoré transportovalo plynové fľaše. Vplyvom vysokej teploty plameňov sa následne vznietili plynové fľaše.
Zdroj: https://milano.corriere.it

Bombový deň v BrazíliiAutor: deny15 474 videní

Po nehode začali vybuchovať fľaše s oxidomAutor: zurich13 468 videní

Nakladanie plynových bômb na auto (India)Autor: mymo58 135 videní

Plynové bomby rovno až do kuchyne! (závozníkAutor: lilinka6921 231 videní

U2 v MiláneAutor: igis3 811 videní

Taký menší požiar auta na diaľniciAutor: marko5516 371 videní

Akože horelo v ObeckoveAutor: dede7772 605 videní

Horiace auto pritiahlo veľa zvedavcov, odrazuAutor: uhorkac14 313 videní

Šéfe, fľaše sú za chvíľu naloženéAutor: pejoke16 565 videní

Pred panelákom na sídlisku v RuskuAutor: kedzbe20 770 videní

Horelo v nmnvAutor: erty2 975 videní

Mechanizmus na otáčanie malých plastovýchAutor: buchnad7 268 videní

Alfa Romeo - Tovaren v MilaneAutor: ares2 773 videní
spongebob pred 3 rokmi
Take efekty nemal ani Ramstein
krugon pred 3 rokmi
uz stare ale ano skoda
mudrlant987 pred 3 rokmi
Ľudia začínajú byť čoraz viac jeb.nutí. Horí to tam, strieľa, nikto nevie, čo tam horí, ale prechádzajú sa tam ako na promenáde a niektorí aj veselo natáčajú.
error4042 pred 3 rokmi
pukance :D
chrishaffeyy pred 3 rokmi
Rovinka má dnes väčšie plamene 🔥🔥🔥
jimik555 pred 3 rokmi
Keby to bol elektromobil už je tu diskusia aké sú nebezpečné :D