Také krátke zhrnutie zábavných český priezvisk. Šoustal, Šourek...

Čudné priezviskoAutor: didusqo104 333 videní

Najstrašnejšie meno a priezvisko v celej AfrikeAutor: v4v124 605 videní

111 hudobných nástrojov za 111 sekúndAutor: oldie12 628 videní

Demonštrácia za odvolanie Pašku - JarmokAutor: coto3 440 videní

F - 111 AardvarkAutor: m0nc43 684 videní

Brazílsky jackassAutor: drakonius13 078 videní

Paintballový masochistaAutor: seko040821 622 videní

UKRAJINSKÍ BANDEROVCI SI V ČESKU ROBIA PÁRTY Autor: jano7714 131 videní

Problém s poľským priezviskomAutor: noname1161149 679 videní

Veľká skúška - Praga V3S a Tatra 111 v LhaseAutor: internetomsvetom5 350 videní

Hrôzostrašné zábery masakrovaniaAutor: hokejka2 196 videní

Slovensko je stratena krajina, budúca ruskáAutor: juliusgulius818 videní

⭐ Jak skončí Koronavirus v Česku?Autor: mtvpopfoxtv4 962 videní
gebula pred 2 rokmi a 12 m
Kokotov je v Čechách zásadne viac
axeffekt pred 3 rokmi
to ze prave ti dvaja Kokoty su z Ostravska si neodpustil ale ze zvysok je mozno z Prahy to uz nepovedal :D to len ako Joke ako sa neustale doberaju medzi sebou :D
miro4453 pred 3 rokmi
to musí byť celkom nepríjemné vidieť svoje priezvisko v takejto dokrútke :D
siore pred 3 rokmi
na slovensku kokotov plny parlament
zilinec pred 3 rokmi
No, ak si myslíte, že ste na tom nejako zle, príďte sa pozrieť sem na Slovensko...
klepeto66 pred 3 rokmi
no neviem, v ostravsku je tých k0kotov podla mna viac
fajnchalanisko pred 3 rokmi
Netreba zabudnúť na českého hokejistu: Jiří Je8avý ... Ešte aj ten filter mi nedovolí ponechať to tak ako som napísal...🤦
mumakxxx pred 3 rokmi
Kto bol niekedy v Cesku ten vie, ze tam nemaju len 2 kktov.
riposvk pred 3 rokmi
mam znameho Podnechta :)
xxx33 pred 3 rokmi
Mne minule prišlo mailom z prahy oznámenie o nástupe na výkon trestu.. našťastie to bol omyl, dotyčný mal však rovnaké meno ako ja..
haciko pred 3 rokmi
Poznám české priezvisko Přezdisral
cukri pred 3 rokmi
posledných musí byť viacej
fokken pred 3 rokmi
jednou jsem musel pracovně volat paní Šoustalové a bylo mi trochu trapné ji oslovovat příjmením :D
jbgg pred 3 rokmi
Mam pocit ze ich vsetkych poznam