Toto dohodnuté nebolo. Hlavný tréner tímu Česko (Peter Macháček) nie je herec, aby zahral plač, takže sa zdržte blbých komentárov. A na záver popisu - samozrejme odsudzujem takéto odvodňovanie pred vážením. Malo by sa to zakázať.

VeronkaAutor: beatdown1990915 videní

Oktagon 11: Karlos Vémola (CZE) vs. PawelAutor: mtvpopfoxtv3 829 videní

Detský plačAutor: garniza56 048 videní

Dramatické uměníAutor: eennee475 videní

Oktagon - Attila Végh vs. Karlos VémolaAutor: h4cker26 123 videní

Plač roka - GTA VERZIAAutor: asman14 566 videní

Plač roka remixAutor: asman10 182 videní

Darja, VazenieAutor: yluccientes6 116 videní

Plač roka - dvojitá verziaAutor: cheaterhh48 160 videní

Ahoj, ahoj .. hop! Lajoš KleinAutor: dancike3 174 videní

Plač zvieratAutor: stucky90721 783 videní

Dramatické očiAutor: tozobor42 918 videní

Váženie pred zápasom sa trošku skomplikovalo,Autor: esterina17 734 videní
mafianstilo pred 3 rokmi
ako chalani makaju na sebe ako blaznivi to je pravda ale podvadzanie je podvadzanie... takze podla mna by mal prist o licenciu trenera (ak nieco take je v oktagone)