Vodič kamiónu ostal v nemom úžase, keď do neho zboku na diaľnici nabúral sedan. Potom ho ešte jedenkrát ťukol mimo cesty.

Kamión nieje osobákAutor: lucasinoo22 683 videní

Kamión nie je osobák!Autor: naceste6 004 videní

Kamión nieje osobák 2Autor: lucasinoo10 377 videní

Havária kamiónuAutor: milancifra38 150 videní

Havária kamiónu prevážajúceho pivoAutor: scary88888837 906 videní

Prevrátený kamiónAutor: guzer94 332 videní

Šoféruješ, šoféruješ a zrazu dačo (Rusko)Autor: johnatan21 481 videní

Havária kamiónaAutor: xavax8097 586 videní

Keď kamión predbiehaAutor: brekeke129 350 videní

Odbočoval v zlom jazdnom pruhuAutor: janigis11212 765 videní

Smrteľná nehodaAutor: tigrica93 239 videní

Šokujúca nehoda z TureckaAutor: demonoid81 876 videní

Magor na diaľniciAutor: benyxxxx56 640 videní
sugarbaby pred 3 rokmi
spolujazdec sa iba rehoce
fakeblood pred 3 rokmi
Ja nepochopim tu logiku.. ked neviem, co je to sedan, preco radsej nenapisem "auto"? :D Alebo uz aj na MV treba krmit algoritmus, t.j. cielom bolo vyvolat komentare o tom, ze to nie je sedan?
fajnchalanisko pred 3 rokmi
Ken Black....😉
istic1 pred 3 rokmi
Ken Block
rvp20 pred 3 rokmi
Bol to hatchback...
klampotik pred 3 rokmi
Raz sa mi stalo že sa ženská išla predo mňa takto zaradiť moc skoro, keby nesedím v osobáku tak by sa tiež takto kotúlala kráva.
msi1750 pred 3 rokmi
Pekne ho ešte doťukol 🙂