Ako jednoducho nasprejujete niekde blesky? Zožeňte si nejaký korienok a použite sprej! A za tú nastriekanú ruku si zaslúži medailu..

Dodge Ram SRT-10 - orgazmus pre ušiAutor: torquenstein70 869 videní

Nový rozmer jazdenia na bicykliAutor: navody49 765 videní

Blesky v Martine 2Autor: cistic1311 661 videní

Zavadzal im na ceste, cyklistu zhodili z bicyklaAutor: mg21 163 videní

RAM testAutor: 12error14 497 videní

Vodotrysk aj s bleskamiAutor: mg16 756 videní

Blesky v Humennom (SR)Autor: haterexko4 019 videní

BLESKY,MALACKY 2010Autor: hono3 161 videní

C-RAM čelil raketovému útoku (Irak)Autor: dobrozvitazilo14 266 videní

BleskyAutor: hono6 290 videní

Čakanie na bleskyAutor: mymo40 890 videní

Pád z bicykla 5Autor: duri0816 892 videní

Super BleskyAutor: katka65 381 videní
fajnchalanisko pred 3 rokmi
Aké rukavice, taký kolega so syntolovými kozami....
dodoslovensko pred 3 rokmi
Na BVPckach su krajsie zvary . 😂
paramania pred 3 rokmi
Cocot ale rukavice si nedá 😏
longines pred 3 rokmi
neviem kolko za to zobral ale mohol tam dat aspon par rôznych korienkov...
blekauti pred 3 rokmi
trosku mi to pripomina webove stranky z devadesatych let se spoustou opakujicich se hybacich obrazku :-D
ujovecernicek pred 3 rokmi
takto to robí ten , kto vie točiť video- ten čo vie aj naozaj striekať, netočí o tom videá.
korke pred 3 rokmi
CTRL+C a CTRL+V
baklazan18 pred 3 rokmi
stačilo to točiť lubovolnym smerom a vysledok by bol 100x lepší
fokken pred 3 rokmi
nemám zájem, děkuji...
quixik1 pred 3 rokmi
3 rovnake blesky vedla seba.. mohol sa s tym kus pohrat viac
chrishaffeyy pred 3 rokmi
nabudúce použijeme aj rukavice :)