Saratov, Rusko. Jeden z miestnych obyvateľov sa zobudil o 4:00 na strašný buchot, ktorý prichádzal od jedného z okien. Keď odostrel, zistil, že na neho čumí zdrogovaný muž. Ten sa po potrubí vyštveral na prvé poschodie a hlavou trieskal do okna, až si ju napokon rozbil.

Pán Molotov je nasratý a býva na prvomAutor: conan26 498 videní

Výťah pre invalidov na ruský spôsobAutor: 155125 615 videní

Niekto na prvom poschodí zaj*bal plyn!Autor: urfik16 499 videní

Novoročná susedská návšteva na ruský spôsobAutor: angerfistt884 videní

Prízemie je zatopené, ale na poschodí mámAutor: buchnad6 858 videní

Na dlhší čas odišiel z bytu a zabudolAutor: tommygun21 157 videní

Kto chce večeru ?Autor: murkom2 134 videní

Takto sa pohybujú ruskí vojaci v MarjinkeAutor: hokejka1 745 videní

Typický americký idiotAutor: shitmaster7 416 videní

Tak synak, cez zrkadlá si sa ešte chodiťAutor: johnatan10 849 videní

HC Košice - HKm Zvolen 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)Autor: hokejportal6 667 videní

Keď tvojmu bytu praskne plodová vodaAutor: dynamitero2 844 videní

Pomáhajbo - ako sa bezpečne dostať do bytuAutor: wtf11111 534 videní
hrrh pred 3 rokmi
to bol exekutor :D
dusanzy pred 3 rokmi
mozem vediet, co hovori ten pes?
ransom pred 3 rokmi
saratov je aj v dubravke :D
clock86 pred 3 rokmi
Takto dopadnú deti všetkých blbečkov,ktorý si pol dňa riešia frustrácie na soc sieťach a serú na výchovu😁
harlemsejker pred 3 rokmi
Kvalitné okno :D
soro pred 3 rokmi
Vie mi niekto prezradiť o aký druh ďatľa sa jedná na videu ? :D
risovic pred 3 rokmi
Tomu nevegím že v Gusku niečo také je, však to iba v Amegike
henryvonbrutal pred 3 rokmi
0:07 dobrý deň je Peťko doma ? môže ísť vonku ? 😁
dafffon pred 3 rokmi
absolútny štandard v Rusku
espero2 pred 3 rokmi
Toto sú tí tradiční konzervatívni rusi. Už chápem prečo k ním rusofili tak vzhliadajú, majú veľa spoločného. Akurát, že tu si okrem toluénu a riedidla dá aj flašu borovičky :D
lendelos pred 3 rokmi
a toto nam tu prichadza z ruska....
petkon18 pred 3 rokmi
kokos ten koniec som nečakal 😲
sabi2201 pred 3 rokmi
Boris Kolár snažiaci sa dostať do parlamentu september 2023 kolorizované
prednostastanice pred 3 rokmi
bimbo
bonyfac pred 3 rokmi
Však to je jano77, či?
eighty pred 3 rokmi
Možno už mal na tom natiahnuté aj ochranné fólie.
fauda266 pred 3 rokmi
Následok kapitalizmu... len fetaci, narkomani a ožrani... ako je to v tom Rusku možné že sa toto deje vysvetlí mi nejaký zarytý rusofil?
miro4453 pred 3 rokmi
na takej starej bytovke a namontované kvalitné trojsklo :D :D
mynameis pred 3 rokmi
zltacka na okne
pisiak pred 3 rokmi
Dlho musel klopat 😂