Mladý gitarista Max Ostro a jeho špičkové umenie v hre na elektrickú gitaru...

Z nášho syna raz bude svetoznámy gitaristaAutor: lajkit8 567 videní

Ako si vyrobiť elektrickú gitaruAutor: noone57 623 videní

Elektrická gitara z lopatyAutor: boomer33 520 videní

Gitarista z MalčicAutor: marek19205 032 videní

Elektrická gitara vyrobená zo skejtuAutor: oldie23 410 videní

Syntezátor ROLI Seaboard Grand vs. elektrickáAutor: johnatan22 235 videní

Japonský gitaristaAutor: lokes19 503 videní

Dvojitá gitaraAutor: romales32 943 videní

Gitarista šoumenAutor: tigrica12 460 videní

Zubný gitaristaAutor: benyxxxx16 298 videní

Električka, gitara či harfa?Autor: misticum13 092 videní

Nádejný gitaristaAutor: tawaress17 545 videní

Kabát - V pekle sudy válej - gitarový COVERAutor: mareks22 612 videní
panko1234 pred 2 rokmi a 12 m
aj vlásky ma mega špičkové, určite ráno klasne natočil s natáčkami ako pravá dama, jujjjjjjjj 😀
roberus pred 3 rokmi
narodil sa dalsi Satriani, Gilmour alebo Hendrix, ci Knopfler, bravo!
raek3 pred 3 rokmi
da sa s tym nastrojom urobit aj nieco moderne?
jasnytrol pred 3 rokmi
keď eštre trochu potrénuje, vezmem ho ako doprovod
qvv pred 3 rokmi
Háro Jágr,, brejle Patejdl,,
georgiusii pred 3 rokmi
prijemna zmena oproti tomu co nam pustaju neustale v radiach
pishinger pred 3 rokmi
Celkom OK, ale Tim Henson to nie je.
batman1599 pred 3 rokmi
pre mňa je toto najväčší macher gitarista :D https://www.youtube.com/watch?v=DH-PIsPtJuA
milorecstudio pred 3 rokmi
Myslím ze schoval do vreka aj mojho oblubenca Davida Gilmoura :O Uf tak to je sila Inak super zvuk tej gitary aj ten podklad dobre znie
woody145 pred 3 rokmi
tento je lepsi urcite :DD https://www.youtube.com/watch?v=S33tWZqXhnk
ritzo pred 3 rokmi
Jagrovku na hlave zaebal
ujovecernicek pred 3 rokmi
je jedno v čom a aký dobrý je- zbabelý náckovia by ho v tlupe pekne upratali - keď pre nič inšie, tak pre tie vlasy. Na Slovensku si na tom isté kruhy mimoriadne zakladajú.
kapoan22 pred 3 rokmi
to je Slash z GNR ,keď mal 12 rokov 😁😁😁
chlorovodik pred 3 rokmi
Repriza z roku 1985.
elfo pred 3 rokmi
pecka háro
vladkoo pred 3 rokmi
Zdá sa inteligentný a pri zmysloch a to momentálne neladí ...
andrejmikulik pred 3 rokmi
hah a že vraj imidž je na nič
knipi pred 3 rokmi
Dobre hraje, ale vôbec necvičí biceps
palicaaa pred 3 rokmi
strasne na facku chlapec :D
spongebob pred 3 rokmi
Hra asi dobre ale to háro je moc na mna 😆