Záznam z vojenskej operácie ukrajinských špeciálnych jednotiek, ktoré zaútočili na skupinu ruských vojakov pomocou FPV kamikadze dronov. Jeden dron s optikou pritom slúžil ako prieskumný.

Takto ruské špeciálne jednotky loviaAutor: rocketbunny1 661 videní

Kamikadze drony #08Autor: angerfistt1 636 videní

Čínske špeciálne jednotkyAutor: perpil14 053 videní

Čínske špeciálne jednotkyAutor: perpil20 948 videní

10 okupantov ugrilovalo jedno FPV-čkoAutor: angerfistt1 235 videní

Ukro náckov v Kurskej oblasti navštíviliAutor: bananqtz2 175 videní

„Achilles“ z 92. popreháňali okupantov sAutor: angerfistt1 016 videní

SBU a ich práca s dronmiAutor: angerfistt1 128 videní

Ustupujúci okupanti si mysleli, že už sú vAutor: angerfistt1 093 videní

Špeciálne jednotky Akhmat ničia Ukro nacistovAutor: bananqtz1 478 videní

FPV kamikadze dron útočí na skupinu okupantovAutor: angerfistt1 504 videní

SBU na love okupantov pomocou FPV kamikadze dronovAutor: angerfistt986 videní

Kompilácia FPV dronov z ruskej jednotkyAutor: rocketbunny976 videní
viemktosi pred 3 rokmi
ak je toto uspech jarnej ofenzivy s ktorou sa vyhrazal klobucnik tak teda bravo :D
atisabo pred 3 rokmi
Konečne video z UA. Klobučník sa môže naplno vybujačiť 😂😂😂. Už musel mať absťák ...
rexxar pred 3 rokmi
0:06 Keď ti mama povie aby si sa išiel hrať vonku.
batman1599 pred 3 rokmi
môžme ako slovensko nakúpiť 2 000 000 takých dronov a ubraníme sa asi všetkému :D a nebude to take drahé
ukrowermacht987 pred 3 rokmi
Denná dávka zapadnej propagandy za nami. A teraz ešte ďalšiu na dobrú noc.
valcom79 pred 3 rokmi
A otazka kto vlastne riadil ten dron.Ci to bol fakt ukrajinec alebo niekto iny
klobucnik pred 3 rokmi
Putin to povedal nedávno veľmi jasne 12.6.2023, operácia pokračuje, cieľom je denacifikovat a demilitarizovat Ukrajinu... Rozmýšľam kedy v histórii mala UA silnejšiu armádu ako po roku a pol špeciálnej operácie... A tých nackov tam tiež padla slušná hromada...
rabokarabekian pred 3 rokmi
To je radost sledovat. Rocketbunny musi doma plakat do vankusa.
soldier8 pred 3 rokmi
Snáď sa dronom nič vážne nestalo :/
quixik1 pred 3 rokmi
je to smutne ale viac takychto a nech to cim skor skonci.
sokol1994 pred 3 rokmi
Ešte len budú pridávať zaujímavé videjká s dronmi. Včera mal byť preradený ,,Maďar" so svojimi operátormi do časti frontu, kde práve Ukrajinci postupujú. To je ten čo vždy vo videu po zásahu povie JAGA JAGA.
adrenalin20 pred 3 rokmi
Smutne sa na to pozerá. Vojaci asi mladí chlapi, ktorí majú byť doma so synčekmi a dcérkami a tešiť sa zo života a rodiny, idú umierať za nejakého trpaslíka z Kremľa a pochybujem že dobrovoľne. Tu na MV sa niekedy až čudujem ľuďom čo sa tešia zo smrti, aj keď sú to Rusi, za svojho zvráteného vodcu nemôžu. Tiež si myslím že ani UA vojaci ich nezabíjajú z radosťou. Proste iba potrebujú oslabiť nepriateľskú armádu :-(
hladkyy pred 3 rokmi
by ma zaijimalo ako daleko ma taky dron dosah. co sa tyka ovladania a prenosu videa. a ci to video neprenasa oneskorene.
smoop pred 3 rokmi
Firma DJI neskutočne zarobí na vojne ...
adame pred 3 rokmi
1