Kaliber .50 AE naozaj kope, preto tá predná rukoväť. Desert Eagle bol navrhnutý v rokoch 1979–1982 v Izraeli a vyrába sa dodnes.

Takto kope Desert Eagle (Slovensko)Autor: konopnik59 088 videní

Drevený Desert EagleAutor: dukeles52 060 videní

Desert eagle .50 AE GoldAutor: phoenixx324 392 videní

Desert Eagle .50AE Full Auto vs. ľad v baniAutor: calado6625 412 videní

VýstrelAutor: marlborka2055 929 videní

Desert Eagle .50 AE vs. 9 mm LugerAutor: phoenixx348 655 videní

Desert Eagle 2Autor: sonyerikk37 196 videní

Desert Eagle 50.AEAutor: jojko199825 507 videní

Airsoft Desert Eagle vs. LCD monitorAutor: gman98 799 videní

Zlatý Desert EagleAutor: matho1118 672 videní

Airsoft - Desert Eagle cm.121Autor: ehlek13 082 videní

FPS Russia - Justin Bieber vs. Desert EagleAutor: rockstar6914 171 videní

Desert EagleAutor: sonyerikk23 677 videní
grandpatoothless pred 3 rokmi
to uz by malo byt schopne prestrelit bezne vozidlo alebo znicit motor len neviem ci projektil je schopny dosiahnut potrebnu rychlost. odbornici MV?
baklazan18 pred 3 rokmi
ako inak, zas neger a zbraňový gýč
ritzo pred 3 rokmi
desert eagle 😁 https://www.mojevideo.sk/video/1b3f0/ty_jsi_ten_nejvetsi_k_.html
kilimanjaro pred 3 rokmi
srnku ani bažanta by s tým netrafil...možno z blízka
spongebob pred 3 rokmi
Z blízka do slona možno Ok , chcel by som vidieť ten rozptyl striel
riposvk pred 3 rokmi
speedhackery takto vypadali v CSku :D
chlorovodik pred 3 rokmi
Vyborna zbran, ked chces trafit LES.
klampotik pred 3 rokmi
Ten chlapík to pekne popísal v 0:33.
scorpio99 pred 3 rokmi
No to super pokiaľ potrebuješ trafiť Slona z 2 metrov
nephilim pred 3 rokmi
to musi byt neuveritelne presne 😂, pre čiernych mafianov akurat
miniksk pred 3 rokmi
najvačšia zbytočnosť toto