čítal som že sa západ zrejme konečne rozhýbal a začínajú sa riešiť ATACMS pre HIMARS.. tým pádom už na ukrajine nebude nikde bezpečno.. krymský most bude už len otázka načasovia.. len čo tá čiernomorská flotila.. žeby aj tam?

Mínus TOS-1A #20Autor: angerfistt1 275 videní

Mínus TOS-1A #13Autor: angerfistt939 videní

Mínus TOS-1A #17Autor: angerfistt734 videní

Mínus TOS-1A #19Autor: angerfistt1 018 videní

Mínus Tos-1A #02Autor: angerfistt1 232 videní

Mínus TOS-1A #10Autor: angerfistt1 104 videní

Mínus Tos-1A #09Autor: angerfistt1 071 videní

Mínus TOS-1A #21Autor: angerfistt1 124 videní

Mínus TOS-1A #16Autor: angerfistt917 videní

Mínus TOS-1A #12Autor: angerfistt898 videní

Mínus TOS-1A #15Autor: angerfistt963 videní

Mínus TOS-1A #26Autor: angerfistt460 videní

Mínus TOS-1A #18Autor: angerfistt706 videní

Mínus Tos-1A #25Autor: angerfistt365 videní