Zábery zničenia M2A2 Bradley v opustenom ukrajinskom konvoji. Je pozoruhodné, že počet nepriateľských obrnených vozidiel na kúsku zeme sa zvýšil. Možno sa ukrajinské ozbrojené sily snažili evakuovať svoje zničené obrnené vozidlá.
R.I.P ľudom čo tam zomreli

Konvoj OSU po delostreleckom útokuAutor: rocketbunny1 793 videní

Charkov je pre Rusov tvrdý oriešok, títoAutor: zurich42 614 videní

Opusteny dom v leseAutor: bosstonmarsden3 041 videní

Opustený konvoj ukrajinských tankov priAutor: jano771 769 videní

Zásobovací konvoj okupantov pri ChersoneAutor: angerfistt2 425 videní

Útočný konvoj obrnených vozidiel NATO priAutor: bananqtz1 358 videní

Opusteny mlyn DMT URBEXAutor: dmturbex3 401 videní

Bombový útok na konvojAutor: marlborka2052 313 videní

Ničenie logistiky okupantovAutor: angerfistt1 782 videní

Prepadnutý ruský konvojAutor: angerfistt772 videní

Príbeh adoptovaného šteniatkaAutor: urfik20 836 videní

Opustená nemocnica v Californii - exploringAutor: levanderka2 866 videní

Najväčší kamiónový konvojAutor: suky6 725 videní
skriatok pred 3 rokmi
už od včera stale tie iste 8 tanky každý troll spamuje všade na internete pritom ukrajinci postupujú
lojzozlesa pred 3 rokmi
Tu to máte aj so zvukom https://ulozto.sk/file/TxiLEpmWLjkd/img-4230-flcwtcwt-mp4#!ZGMzBGR2AmLlA2MyA2AuATD2BQZjMTEenxkZq1qinxyinTD3MD==
notabene pred 3 rokmi
Je mi ľúto angerfistta, ktorý nás kŕmil ukrajinskou propagandou, rozhovormi so Svárovským, o pokémonoch, o chválospevoch západnej techniky atď. Teraz je akurát tak na smiech.