Mladému africkému konštruktérovi držíme palce, snáď ho tá vec nezabije a podarí sa mu raz odlepiť od zeme.

Ruský dôchodca si postavil vrtuľníkAutor: krapula56 778 videní

Aká krajina, taký nákladiak! (Afrika)Autor: smoop13 557 videní

Afričan plačeAutor: mtvpopfoxtv18 304 videní

Afričan si zoufá, že spolu s dalšími nebylAutor: pavelfcb2 306 videní

Čierny pasažier (LVL VRTUĽNÍK)Autor: internetomsvetom3 598 videní

Ukrajinský vrtuľník Mi-24V zostrelenýAutor: rocketbunny1 195 videní

Indický vesmírny program utrpelAutor: hosentroger15 970 videní

Číňan si vyrobil Lamborghini ReventónAutor: niraes43 533 videní

Vrtuľník sa zrútil do moraAutor: bestvideos18 972 videní

Keď piloti vrtuľníka Ka-52 "Aligátor" zaradiaAutor: rocketbunny1 331 videní

Kultúrne obohacujúci Afričan vo svojomAutor: bbkraj1 401 videní

Fernando si postavil doma multikolesovú káruAutor: shitmaster13 297 videní

Peter si svojpomocne postavil vežu akoAutor: zurich19 717 videní
modano222 pred 3 rokmi
Darwin sa už usmieva a žmurkol ;)
askew pred 3 rokmi
podla mna celkom paradne otacadlo 😂
tinqo pred 3 rokmi
pockat... a keby naozaj zvlietol? nemal pripravene riadenie :D takze to ani necakal :D
ebe pred 3 rokmi
Na kosenie banánov dobré nie? 😆😆😆
vtipynadnes pred 3 rokmi
Švédi sa už nevedia dočkať inžinierskej posily :D
dusanzy pred 3 rokmi
pozajtra ide do seriovej vyroby
milorecstudio pred 3 rokmi
Aj snaha sa cení :)
ritzo pred 3 rokmi
raz mozno na nom doskacká😁😁
nemamvasrad1988 pred 3 rokmi
myslím že nie celkom chápe ako fungujú vrtuľníky
makkys pred 3 rokmi
kostitras
panda101 pred 3 rokmi
tam sa ludia neboja o zivot ako vidim :D co ma tipek namiesto vrtule latu zo salungu :D
prasiak79 pred 3 rokmi
a tak som mu fandil ... :D
higvoltage pred 3 rokmi
Kazdy nejako začínal... 😀
janvav pred 3 rokmi
ale to odvažne publikum :D
eighty pred 3 rokmi
A pritom aká pokroková konštrukcia...
jozefnovak pred 3 rokmi
vrtuľa vyvážená 😁😁
udrzbarpopisov pred 3 rokmi
ten vyssi kvalt tam nie a nie hodit :D
fajnchalanisko pred 3 rokmi
Chlapec zrealizoval svoj sen aj keď so strasťami ako každý vynálezca. A tí mudrlanti podo mou síce teoretizovať vedia, ale ich mama im doteraz zapína ich topany na suchý zips.... 🤭
donmakaveli1 pred 3 rokmi
nevie troku zaradit
quixik1 pred 3 rokmi
no ja by som tam tak blizko nestal :D