Okupanti asi oslavovali odpalenie priehrady aj to ze si tým na pár dni predĺžili život.. Alebo len tak ze ešte žijú

Bežný deň okupanta na bojiskuAutor: klobucnik889 videní

Další bežný deň okupantaAutor: klobucnik1 486 videní

Nepríjemná situácia z pohľadu okupantaAutor: klobucnik1 141 videní

Bežný deň okupanta v zákopeAutor: klobucnik2 666 videní

Muž s nožom lezie po balkóneAutor: klobucnik900 videní

Bežný deň okupantAutor: klobucnik1 560 videní

čistička wagnerovcovAutor: klobucnik1 279 videní

Taký bežný deň v St. PetersburguAutor: klobucnik1 064 videní

Bežný deň ukrajinského vojakaAutor: klobucnik971 videní

Bežný deň ruského tankistuAutor: klobucnik996 videní

2 tanky, 2 BMP a desiatky okupantovAutor: klobucnik1 208 videní

Bežný deň okupantaAutor: klobucnik2 331 videní

Bežný deň černochaAutor: vincentvega20 214 videní
angerfistt pred 3 rokmi
Bol si oprat osrate teplaky a strhol mu ich prud vody z priehrady :) Do konca vojny bude behat s holou ritou.. Teda sanca ze sa dozije konca vojny je miziva, tak do konca velmo kratkeho zbytocneho zivota :)