Pozor citlivé!!!
Ivani si spravili žúrku.
Vodka, zbrane samozrejme nechýbali a výsledok sa rýchlo dostavil.
Druhá armáda sveta čelí dileme.
Držať Ivanov pod kontrolou hromadne v kasárňach a riskovať návštevu Storm Shadovu, alebo ich rozmiestniť v menších skupinách a nechať ich chlamtať a zabíjať sa navzájom.

Ivani po bombovej partyAutor: angerfistt1 565 videní

Ja vypijem celú vodku a zapijem ju pivomAutor: urfik102 619 videní

Okupanti na prechádzke po AvdiivkeAutor: angerfistt961 videní

Partia Ivanov v diere čakajúci na denacifikáciuAutor: angerfistt1 724 videní

Okupanti si prišli po trošku olovaAutor: angerfistt1 203 videní

Okupanti si dávajú šlofíka po jednom z útokovAutor: angerfistt738 videní

Okupanti klesli na spodok potravinového reťazcaAutor: angerfistt979 videní

Okupanti v zápale boja #02Autor: angerfistt1 863 videní

Zhromaždisko dobrých okupantovAutor: angerfistt885 videní

Veselé príhody okupantovAutor: angerfistt936 videní

Ivanom nejak prehrieva motorAutor: angerfistt1 175 videní

Okupanti zisťujú ako správne amputovať rukuAutor: angerfistt1 300 videní

Okupantom zásah rozhodil navigáciuAutor: angerfistt352 videní