Moc sa mu odtial nechce, až kým mu kolegovia okupanti nepomohli.. trošku to očistia, vyklepú a bude z toho dalšia krásna rakvička..

Okupant tesne pred smrť v sebe rusa nezaprieAutor: klobucnik3 008 videní

Okupant a silvesterAutor: klobucnik1 687 videní

Brat za brata v BMP verziiAutor: klobucnik1 250 videní

Ruské BMP-3 v záchvate smiechuAutor: klobucnik1 051 videní

Okupant začul dronAutor: klobucnik1 425 videní

Okupant a PTM-3 mínaAutor: klobucnik1 661 videní

Okupant točí miesto dopadu raketyAutor: klobucnik1 389 videní

Kamikadze drony SBU špeciálnych jednotiekAutor: klobucnik1 353 videní

Okupant sa vzdal aby prežilAutor: klobucnik1 334 videní

Ruské BMP zasiahnuté dronomAutor: klobucnik874 videní

Výmena jednorazovej náplne z BMP-1Autor: angerfistt597 videní

Okupant zostreluje dronAutor: klobucnik1 208 videní

Okupant hral mŕtvehoAutor: klobucnik1 209 videní
dafo92 pred 3 rokmi
nevyzera zdravo