Rota 'Kurt' z 28. brigády využívajúca švédsku protitankovú bezzáklzovú zbraň Carl Gustaf M4.

Zásah Ruského BMP s Carl-GustafAutor: sokol19941 805 videní

Okupanti zahliadli svoju budúcnosťAutor: angerfistt1 262 videní

Okupanti si zorganizovali grilovačkuAutor: angerfistt1 360 videní

Okupanti si odskočili na orbitAutor: angerfistt450 videní

Okupanti počas hľadania mínAutor: angerfistt1 144 videní

Okupanti si prišli po trošku olovaAutor: angerfistt1 203 videní

Okupanti úspešne dosiahli svoj cieľAutor: angerfistt1 241 videní

Skupinová denacifikáciaAutor: angerfistt727 videní

Denacifikácia štvorkolkouAutor: angerfistt455 videní

Okupanti klesli na spodok potravinového reťazcaAutor: angerfistt979 videní

Ruské gesto dobrej vôleAutor: angerfistt1 643 videní

Okupanti v prestrojení na rabovačkeAutor: angerfistt968 videní

Zhromaždisko dobrých okupantovAutor: angerfistt885 videní
shadwall pred 3 rokmi
dá sa to použiť aj na nepriamu strelbu ? nemyslím si že na niečo mierili
creative pred 3 rokmi
Gustav nie je len protitankový. Je to skoro univerzálna zbraň v rôznym tipom munície.