Ryby pod ropnou plošinou sa majú celkom dobre. Vždy sa im ujde nejaká mňamka, ktorú im hodia zamestnanci. A plávajú tam, veru, pekné kúsky.

Sekundy pred katastrofou:Havária ropnejAutor: lucasinoo2 448 videní

Nekŕmte už tie ryby!Autor: buntajtatar30 922 videní

To je šialené, koľko sa do toho vtáka zmestíAutor: nadrbelka14 922 videní

Útok barakudyAutor: zlobor66 589 videní

Ja už som dnes ryby dochytal! (2 ryby naraz)Autor: kobrick22 369 videní

Prekvapenie po úspešnom love s harpúnouAutor: fantomas46 559 videní

Už aj ryby chľastajú pivo?Autor: turista43 558 videní

Kŕmenie dravej rybyAutor: medialko62 644 videní

Nie vždy má volavka chuť na ryby, občas im ajAutor: godzilla11 434 videní

Záchrana rýb?Autor: mischino1917 171 videní

Naporcovaná rybaAutor: janulqa7 596 videní

Brokeška zakoupila rybařinu Autor: jarka9994 304 videní

Lietajúca rybaAutor: buchnad55 226 videní
juro444 pred 3 rokmi a 1 m
Treba ich prikrmovat a ak sa stane havaria prve co spravia poskacu do vody xD
spongebob pred 3 rokmi a 1 m
Miestny kápo sa hneď ukázal
sayclo pred 3 rokmi a 1 m
cakal by som ze pri ropnej plosine bude vsetko zive mrtve
kikirikikiki pred 3 rokmi a 1 m
tam nechces padnut .D
buntajtatar pred 3 rokmi a 1 m
To isté tam asi robia s výkalmi, pochybujem, že ich odčerpávajú a odvážajú cisternou do čističky...
jozefarimatejsky pred 3 rokmi a 1 m
Každy si pride na svoje