Chlapík sa rozbieha a potom skočí zo strechy opusteného hotela a dúfa, že sa trafí do bazéna, ktorý sa nachádza o niekoľko poschodí nižšie. Toľko vecí sa mohlo pokaziť pri tomto kaskadérskom kúsku.

Ako získať Darwinovu cenu na štvorkolke?Autor: paruman62 910 videní

Tvrdohlavý okupant odhodlaný získať DarwinovuAutor: angerfistt982 videní

Večerná zábava v klube svedkov DarwinovýchAutor: mrtee25 482 videní

Další adeptAutor: patkooooo15 728 videní

Prvý vážny kandidát na Darwinovu cenu 2018Autor: 09shawshank54 881 videní

Vystrč sa z vlaku a získaj Darwinovu cenu 2022!Autor: paruman27 110 videní

Parkour adept na Darwinovu cenu 2022Autor: vector26 505 videní

Skupinová nominácia na Darwinovu cenu (Irán)Autor: bazmegistan138 216 videní

Adept na Darwinovu cenu 2016 si zlomil obe nohyAutor: capak69 745 videní

Adept na Darwinovu cenu 2019 (drsné zábery)Autor: melampyrum48 865 videní

Mechanik zabojoval o Darwinovu cenuAutor: godzilla36 397 videní

O Darwinovu cenu 2022 zabojoval indický mladíkAutor: bumblebeee27 872 videní

Ruský ašpirant na Darwinovu cenu 2017Autor: mieschocker65 234 videní
hrrh pred 2 rokmi a 12 m
mna udivuje odvaha niektorich ludi
morticon pred 3 rokmi a 1 m
ved ten sa musi stazovat na nudny zivot, ked este aj spi pocas noci
gurgen pred 3 rokmi a 1 m
geronimoooo
zgrlos pred 3 rokmi a 1 m
co ti mece ale ten adrenalin musi stat za to, aj mesiac by som sa citil jak keby nakopnuty zivotom po takomto kusku
sdfsfsadfsfsfsaf pred 3 rokmi a 1 m
skakat do tak zelenej vody moze byt nebezpecne. Kvasinky, infekcie... Riskuje a zbytocne si koleduje o antibiotika
senchin2 pred 3 rokmi a 1 m
frajer je aj kameraman ze sa nebal pribehnut k okraju budovy. pri mojom stasti by som zakopol a letel s nim dole :D
error4042 pred 3 rokmi a 1 m
negr tím prolít
chemo pred 3 rokmi a 1 m
po tomto skoku ten hotel obnovia a panko bude riaditel :D
mynameis pred 3 rokmi a 1 m
koli lajkom ochrnut? snad sa mu nabuduce zadari...
dodoslovensko pred 3 rokmi a 1 m
To je ten co plachtil 4 patra ? 😂😎
flav pred 3 rokmi a 1 m
podajú raz bazén a "dolítals betmene!
liv pred 3 rokmi a 1 m
No myslím, že papulou dobře jebnul o ten žabačinec
slovodobitky pred 3 rokmi a 1 m
offtopic....tie Rusnákove vstupy sú riadny trapas. Zbytočne platený človek 👎...citujem: ''Chalani tu pijú vodu''.....ach 🙄
ritzo pred 3 rokmi a 1 m
nefunguje dávkovač PH 😁
omegane pred 3 rokmi a 1 m
tak snad příště
lukyluky pred 3 rokmi a 1 m
vzdyť to je močka :D
peeteer pred 3 rokmi a 1 m
Fake. Je to pustené odzadu.
kaudelka pred 3 rokmi a 1 m
"haha, what the fuck." slecnu pobavil.
fokken pred 3 rokmi a 1 m
fuj, do takového žabince bych neskočil ani za nic
stewo99 pred 3 rokmi a 1 m
blaaaazen